id: sufupm

Nowy piec dla moich rodziców

Nowy piec dla moich rodziców

0 zł
z 12 000
0%
zakończona
12.01.2021r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 762 zrzutki i zebrali 1 063 321 646 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka powstała w celu zakupu nowego pieca dla moich rodziców.


Obecny piec, z którego korzystają moi rodzice ma ponad 15 i z racji swojego wieku ciągle się psuje i regularnie wymaga naprawy. Dodatkowo palenie w nim zajmuje coraz więcej oraz wysiłku, a moi rodzice robią się coraz starsi i z prędzej czy później nie będą mieli dostatecznej siły, aby zajmować się piecem. 


Właśnie dlatego, moi rodzice potrzebują nowoczesnego pieca na pellet i/lub ekogroszek. Taki piec nie tylko prostszy w obsłudze — wystarczy kilka kliknięć, ale i również byłby ekologiczniejszy oraz czas potrzeby na jego rozpalenie byłby znacznie krótszy. Cena nowego pieca wacha się od 6000 zł do ponad 12000 zł.


Niestety, moi rodzice nie są w stanie pozwolić sobie na zakup nowego pieca — w 2010 roku mój ojciec został zwolniony ze swojej pracy, w której przepracował ponad 20 lat i do tej pory zajmuje się pracą ''na czarno''. Moja matka z kolei nie może pracować z ponieważ parę lat temu przeszła poważną operacje - rak odbytu, co negatywnie odbiło się stanie zdrowia mojej mamy.

W tym roku starali się o dofinansowanie na zamianę pieca, ale niestety bezskutecznie. 


W związku z tym organizuję zbiórkę pieniędzy na zakup wcześniej wspomnianego pieca. Chciałbym uzbierać pieniądze najlepiej przed końcem nadchodzącej zimy.


Proszę Państwa o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie dotacje.


Poniżej reszta zdjęć obecnego piecaPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!