WSPARCIE PERSONELU MEDYCZNEGO WYSZKOWSKIEGO SZPITALA ID: sunu32

8 050 zł z 10 000 zł

80%

8 050 zł

z 10 000 zł

13 dni

do końca

129

wspierających
80%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 7

 • Dziękuję Państwu za życzliwość i miłe słowa. W świetle krytyki są one budujące i dające ogromną siłę.

  Czytaj więcej
 • ⚠️⚠️⚠️Sanepid otrzymał 20 wyników testów na obecność koronawirusa wykonanych personelowi szpitala. Wszystkie są ujemne. Przebadanych zostanie jeszcze 26 osób, ale szpital powoli wraca do normalnej pracy.

  A my dalej zbieramy! Do 10 tys. BRAKUJE JUŻ TYLKO 4 tys. 

  ❤️

  Czytaj więcej
 • Lekarz, u którego stwierdzono trzeci przypadek koronawirusa w powiecie wyszkowskim, miał kontakt z personelem medycznym m.in. wyszkowskiego szpitala. Około 20 lekarzy i pielęgniarek musi zostać poddanych testom na obecność COVID-19. W związku z tym wyszkowski szpital nie może funkcjonować normalnie i zostaje zamknięty do odwołania - to informacja z ostatniej chwili potwierdzona Tubie Wyszkowa przez dyrektora SPZZOZ.


  Czytaj więcej
 • W kwarantannie obecnie znajduje się 120 mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Sanepid podał stan na dzień 25 marca.
  Czytaj więcej
 • Mamy pierwsze 5 tys ????
  Czytaj więcej
 • Mamy juz blisko 4 tys. Jesteście niesamowici. #kochamyWyszków
  Czytaj więcej
 • Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i za docenienie pracy naszych cichych bohaterów.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Oddolna inicjatywa mieszkańców Wyszkowa płynąca prosto z serca i mająca na celu wsparcie personelu medycznego Szpitala w Wyszkowie. Zebrane środki zostaną w całości przekazane Dyrekcji Szpitala na zakup niezbędnych środków i potrzebnych rzeczy, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Może uda kupić się sprzęt medyczny ratujący życie. Wspólnie zadbajmy o nasz szpital i naszych bohaterów - ludzi którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie dla Nas wszystkich. #pokochajwyszkow

Jesteśmy dobrej myśli, ale z doświadczenia wiemy, że dobre zakończenia nie piszą się same. Każdy z nas może być potrzebującym. 

Pandemia koronawirusa wpływa na życie ludzi na całym świecie. Przed nami prawdziwy sprawdzian z życzliwości, empatii odpowiedzialności i człowieczeństwa.

Nowy wirus, który dotarł do Polski każdego dnia rozprzestrzenia po naszym kraju. Musimy maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachowywać się odpowiedzialnie.

Kwarantanna czas, który należy traktować poważnie! Odłóżmy wszystko, co nie jest sprawą życia i śmierci na później. Jeżeli sami nie jesteśmy w grupie ryzyka, pamiętamy o tych, którzy w niej są. Pamietaj! Jesteś odpowiedzialny– za siebie i innych.

Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść stać się. jeszcze silniejsi. Razem DAMY RADĘ.

Jeżeli możesz przyłącz się do nas. Zróbmy to razem. Jeśli pomóc nie możesz wspieraj nas dobrym słowem i myślą.


Uważajcie na siebie!

Wpłacający129

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
M
Milena
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
A
Aneta
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

464 362 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?