id: surzkg

Na odbudowę cudownej restauracji w sercu Lądka-Zdroju „Abakus”

Na odbudowę cudownej restauracji w sercu Lądka-Zdroju „Abakus”

 
Wiktoria Ciżewska

Opis zrzutki

Dzień dobry,

Nazywam się Wiktoria Ciżewska,jak Państwo wiecie,rozegrała się wielka tragedia na Dolnym Śląsku,w związku z czym,wiele budynków zostało zniszczonych. Wiele rodzin i przedsiębiorców straciło swój dobytek życia.

Jedną z takich osób,jest mój kochany wujek i wieloletni przyjaciel moich rodziców,Adam Bednarz,wszystkim przyjaciołom i znajomym znany jako Begen ❤️

Wujek od kilkunastu lat prowadzi dobrze prosperującą i bardzo zachwalaną przez wielu ludzi restaurację pod nazwą „Abakus”. W imieniu swoim,rodziców oraz Wujka,bardzo proszę wszystkich naszych znajomych bliskich i dalekich oraz rodziny o finansową pomoc w odbudowaniu najlepszej restauracji na Dolnym Śląsku!

Za wszelką pomoc finansową,fizyczną oraz duchową w odbudowaniu jego kochanej restauracji,wszyscy z góry bardzo dziękujemy ❤️❤️

Lokalizacja

Komentarze 7

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez