id: suykc7

Cele statutowe Stowarzyszenia HaloKultura- Organizacja wydarzeń artystycznych, estetyzacja przestrzeni, koncerty i wiele innych.

Cele statutowe Stowarzyszenia HaloKultura- Organizacja wydarzeń artystycznych, estetyzacja przestrzeni, koncerty i wiele innych.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 825 zrzutek i zebrali 1 160 349 056 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od ponad trzech lat zajmuję się współtworzeniem Stowarzyszenia Halo Kultura działającego w podziemiach gdyńskich Hal Targowych. Kończę 43 lata, a roboty z tym Stowarzyszeniem widzę na kolejne 200 lat. Ponieważ chciałbym mieć szansę na dożycie do emerytury i móc zobaczyć pewny etap tej pracy za zamknięty to zwracam się do was z prośbą o wsparcie mojej pasji, oraz pasji, pracy i serca jakie na codzień wkłada ponad 50 osób tworząc twórczy, żywy i szalenie ciekawy organizm.


Hale Targowe to symbol miasta, dziedzictwo przedwojennej Gdyni, a także konstruktywistyczny zabytek. Miejsce szczególnie bliskie wielu gdynianom. Od ponad dwóch lat jest to również miejsce inspirujące do pracy artystycznej członków stowarzyszenia Halo Kultura. Organizujemy warsztaty, koncerty, wystawy, oraz wiele innych większych i mniejszych rzeczy. W tym roku na potrzeby Budżetu Obywatelskiego 2021 opracowaliśmy propozycję „Hala Sztuki- Sztuka Hali"- projekt artystyczno-badawczy służący dogłębnemu poznaniu Gdyńskich Hal Targowych.


Uważam, że nasze działalność mały krok w dalekiej drodze mającej na celu przywrócenie Halom Targowym w Gdyni ich dawnej świetność. Wierę, że te budynki i place leżące w samym sercu Gdyni, z którymi wiążą się niesamowite historie i wspomnienia wielu mieszkańców Gdyni, staną się w przyszłości miejscem nowoczesnym, pełnym zieleni, życia, designu, nowych idei i pomysłów wykluwających się z koegzystencji świata sztuki nauki i przedsiębiorczości.


Dzięki waszemu wsparciu staje się to bardziej możliwe.


Zapraszam do wsparcia działalności Stowarzyszenia Halo Kultura co będzie dla mnie świetnym prezentem urodzinowym. Ostatnia zrzutka urodzinowa pomogła nam wymienić część witryn w HK. Tym razem też przysłuży się do czegoś fajnego! Jeszcze nie wiem na co ale pomysłów jest 1000. Np. Sprzęt dla powstającej pracowni sitodruku, nowe witryny, mikrokonferencje nauka vs sztuka, video art na Hali- zakup sprzętu do ekspozycji lub konkurs na performance, wyposażenie wnętrza planowanego miejsca wspólnego- chili zone, mikro-rzeźby na Hali, zapas kadzidełek na kolejny rok działalności, które to pozwalają nam przemienić zapach mięsa w zapach sztuki, niczym przyprawa w daniu... Kolejne światełka na nasze koncerty, więcej sprzętu nagłaśniającego, kasa na międzynarodowe rezydencje dla artystów z mniej i bardziej zamożnych krajów... no i więcej.


Z góry pięknie dziękuję!

Cypis Ożóg-Orzegowski

Skromny członek Stowarzyszenia Halo Kultura

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

AB
Aleksandra Boćkowska
100 zł
AB
Aleksandra Bańkowska
100 zł
JC
100 zł
AS
Aleksandra szachta
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KD
Kasia Dynowska
70 zł
MG
Maja Glebow
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dorota Dajkowska
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!