Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Twoja cegiełka

  Każda złotówka się liczy. Dziękujemy za dorzucenie swojej cegiełki. Na pewno rozumiesz, że za tę kwotę trudno coś wysłać, więc nie będziemy tego czynili :-)

  rozwiń
 • Daję dychę

  Twoje imię i nazwisko lub pseudonim znajdzie się na liście wspierających naszą akcję na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Astronomicznego dotyczącej akcji "Wizyty astronomów w szkołach".

  (*) Przy czym jeśli wsparłeś anonimowo, to oczywiście nie będziemy publikować tych danych.

  rozwiń
 • Miłośnik astronomii

  Przekazując taką kwotę pokazujesz, że jesteś miłośnikiem astronomii. Dziękujemy!

  Za swoje wsparcie otrzymasz:

  1) wirtualny certyfikat wspierającego akcję "Wizyty astronomów w szkołach"

  2) Twoje imię i nazwisko lub pseudonim znajdzie się na liście wspierających naszą akcję na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Astronomicznego dotyczącej akcji "Wizyty astronomów w szkołach".

  rozwiń
 • Kocham astronomię!

  Wyraźnie pokazujesz, że kochasz astronomię. Masz wielkie podziękowania za wsparcie!

  Za tak duże wsparcie otrzymasz:

  1) wydrukowaną pocztówkę z podziękowaniami, specjalnie wydaną z okazji akcji "Wizyty astronomów w szkołach"

  2) wirtualny certyfikat wspierającego akcję "Wizyty astronomów w szkołach"

  3) Twoje imię i nazwisko lub pseudonim znajdzie się na liście wspierających naszą akcję na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Astronomicznego dotyczącej akcji "Wizyty astronomów w szkołach".

  rozwiń
 • Astronomia w szkołach

  Zdecydowanie leży Ci na sercu dobro polskich dzieci i młodzieży, aby pomimo braku astronomii jako przedmiotu w szkołach, miały do niej chociaż trochę dostępu. Szacunek!

  Dziękujemy w imieniu polskich uczniów i swoim!

  Za tak duże wsparcie otrzymasz:

  1) możesz wskazać szkołę w Polsce, którą mamy odwiedzić w ramach akcji "Wizyty astronomów w szkołach"; jeżeli szkoła ta się zgodzi, to na 100% do niej przyjedziemy!

  2) wydrukowaną pocztówkę z podziękowaniami, wydaną specjalnie z okazji akcji "Wizyty astronomów w szkołach"

  3) wirtualny certyfikat wspierającego akcję "Wizyty astronomów w szkołach"

  4) Twoje imię i nazwisko lub pseudonim znajdzie się na liście wspierających naszą akcję na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Astronomicznego dotyczącej akcji "Wizyty astronomów w szkołach".

  rozwiń
 • Sponsor astronomii

  Twoje marzenie o zostaniu sponsorem projektu astronomicznego właśnie się spełniło :-)

  Dostaniesz wszystkie nagrody z kategorii "Astronomia w szkołach" plus dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej naszej akcji w sekcji patronów możemy zamieścić Twoje logo (jeśli jesteś firmą/organizacją/instytucją) i link do strony internetowej.

  Przy czym zastrzegamy sobie możliwość odmowy zamieszczenia takiej informacji, jeżeli Twoje logo, podmiot lub strona internetowa dotyczą działalności nie pasującej do charakteru akcji "Wizyty astronomów w szkołach", czyli np. branży erotycznej, usług astrologicznych, działań sprzecznych z prawem, itp.

  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.