id: svt8mx

Warsztaty arteterapetyczne KALEJDOSKOPY

Warsztaty arteterapetyczne KALEJDOSKOPY

Nasi użytkownicy założyli 1 180 945 zrzutek i zebrali 1 234 983 039 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Instytut Mindset stworzył autorski program zajęć twórczych w rodzaju arteterapii, który jest realizowany na dziecięcych oddziałach psychiatrycznych. (oddziały zamknięte) Fundamentem programu jest przekonanie, że twórczość ma prozdrowotną moc, a kreatywność jest przeciwieństwem bezradności. Program współtworzony jest przez grono psychologów, terapeutów oraz artystów. W warsztatach uczestniczy każdorazowo grupa kilkunastu dzieci, pod opieką prowadzących - wolontariuszy fundacji Mindset. Realizowany jest pod nazwą KALEJDOSKOPY.


Dlaczego KALEJDOSKOPY?

Bo przecież w życiu wszystko może się zmienić jak obrazki w kalejdoskopie. I nie zawsze mamy na to wpływ. Wierzymy mocno w to, że trudniejsze momenty w życiu dzieci i pobyt w szpitalu są sytuacją tymczasową. Nasze warsztaty stwarzają przestrzeń do relaksu, bezpiecznego wyrażania emocji oraz budowania relacji z innymi pacjentami. Zajęcia cieszą się popularnością wśród młodych pacjentów, oderwanych w czasie pobytu w szpitalu od możliwości rozwoju pasji, regularnych zajęć szkolnych, kontaktu z kulturą czy naturą.


Dlaczego potrzebujemy finansowania?

Chcemy rozszerzyć program na kolejne oddziały psychiatrii dziecięcej. Aby to było możliwe, potrzebujemy funduszy na pokrycie zakupu i przygotowania materiałów do zajęć, zorganizowanie szkoleń dla wolontariuszy, zakup odzieży dla wolontariuszy typu koszulki czy nerki do przechowywania niektórych przyborów podczas zajęć.


Liczymy, że z Waszą pomocą program będzie służył jak największej liczbie dzieci przebywających na oddziałach psychiatrycznych.


💙

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!