id: swbw2z

Na zakup środków medycznych, maseczek i innego niezbędnego sprzętu w walce z koronawirusem - dla SP ZOZ Brzesko

Na zakup środków medycznych, maseczek i innego niezbędnego sprzętu w walce z koronawirusem - dla SP ZOZ Brzesko

Nasi użytkownicy założyli 1 147 502 zrzutki i zebrali 1 195 252 056 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tym ciężkim dla wszystkich okresie kierujemy prośbę do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy i datki na rzecz naszego szpitala w Brzesku. Od zawsze byliśmy narodem, który potrafił zjednoczyć się w trudnych chwilach. Taki moment nadszedł i teraz, dlatego musimy połączyć siły, aby wspólnie zwalczyć wirusa, który szaleje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. W pojedynkę nie zdziałamy nic, dlatego tak ważna jest społeczna odpowiedzialność i wrażliwość na drugiego człowieka. Uzyskane środki zostaną przekazane przez naszych strażaków na zakup najpotrzebniejszego sprzętu, środków dezynfekujących, maseczek itp., których zaczyna drastycznie brakować. Nie zostańmy obojętni! Nawet małe kwoty mogą wiele zdziałać, dlatego jeszcze raz prosimy o wsparcie.

A poniżej apel Dyrekcji Szpitala Powiatowego w Brzesku w tej sprawie:

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku  zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe, które w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem zostanie przeznaczone na cele statutowe – związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych.  

W obecnej sytuacji epidemicznej apelujemy do osób, firm oraz instytucji o pomoc finansową i rzeczową. To, co w normalnych warunkach jest zapasem na wiele dni czy tygodni, obecnie w każdym momencie może okazać się niewystarczające.

Aktualne potrzeby dotyczą nie tylko środków ochrony osobistej personelu medycznego tj. masek chirurgicznych jednorazowych, masek FFP2, FFP3, fartuchów i kombinezonów barierowych, gogli, przyłbic, osłon głowy, osłon chirurgicznych na buty, środków dezynfekcyjnych, ale również aparatury medycznej służącej do leczenia i monitorowania parametrów życiowych – kardiomonitory, respiratory, pulsoksymetry, materace p/odleżynowe, urządzenia do wysokoprzepływowej tlenoterapii.

Ze względu na zakaz odwiedzin w szpitalu, potrzebne są również produkty, które w normalnej sytuacji przyniosłyby rodziny pacjentów – m.in. środki higieny osobistej, małe wody butelkowane itp.


W przypadku przekazywania darowizny rzeczowej przy przyjęciu będzie sporządzony Protokół Przekazania. Szczegółowe informacje można uzyskać w Sekretariacie Dyrektora SP ZOZ w Brzesku – tel. 14 66 21 425 lub e-mailowo: [email protected]

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc. Jeżeli zechcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z druhami OSP Zawada Uszewska mejlowo: [email protected], telefonicznie 146869113, 517371058, lub przez profil facebookowy.


Dzięki zgromadzonym środkom nasza OSP zakupi kombinezony ochronne typu tivek, co najmniej III kategoria. Jaką ilość uda się kupić, zależy od tego ile środków uda nam się zebrać - im więcej tym lepiej, gdyż sytuacja w szpitalu jest coraz bardziej dramatyczna. Mamy nadzieję, że uda się zakupić co najmniej 50-60 sztuk takich kombinezonów. Jeszcze raz prosimy zatem o wsparcie naszej zrzutki!


DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 88

WM
Wytwórnia Mas Birumicznych w Gnojniku - DEGAMEX
2 500 zł
PP
Piotr Pomykacz
990 zł
MZ
500 zł
GW
Grzegorz Wawryka
450 zł
 
Dane ukryte
400 zł
RP
300 zł
DB
Danuta Biernat
200 zł
MH
Małgorzata Habel
200 zł
TZ
Tomasz Ząbkowski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!