id: te4wzs

#ŚwiąteczneSerce. Zbiórka dla rodziny po pożarze domu

#ŚwiąteczneSerce. Zbiórka dla rodziny po pożarze domu

Nasi użytkownicy założyli 1 167 254 zrzutki i zebrali 1 214 571 555 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Opis zrzutki

25 listopada 2023 roku, rano, los sprawił, że życie pięcioosobowej rodziny w Szklarskiej Porębie zostało radykalnie zmienione. W wyniku tego okropnego zdarzenia uległ całkowitemu spaleniu budynek gospodarstwa domowego, w którym znajdowały się wszystkie osobiste przedmioty rodziny. Najprawdopodobniej budynek nie będzie nadawał się już do ponownego zamieszkania.


Rodzina, która straciła swój dom, składa się z 5 niezłomnych serc, z których jedno należy do Kingi, uczęszczającej do I LO im.Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze, do klasy maturalnej. Kinga ma jeszcze siostrę Klarę (10 lat), uczennicę Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. W. Hofmana w Szklarskiej Porębie i młodszego brata (5 lat).

M1i4QYy8J5AQqGnz.jpgJidovczZczng8aQH.jpgPożar zabrał nie tylko dach nad ich głowami, ale również książki, sprzęt do nauki, które dla Natalii są najbardziej drogocenne w tym kluczowym okresie nauki.

Yy5BWl91m9YTwWcG.jpgTeraz stajemy RAZEM, by pomóc im odbudować codzienność.


Jako Dolnośląski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża przychodzimy, by wesprzeć tę rodzinę w trudnym czasie. Każda kwota, którą przekażecie, pomoże im zacząć odbudowę swojego życia. Rodzina dzięki zbiórce będzie mogła zaopatrzyć się w odzież, które ze względów na panującą obecnie porę roku jest im niezbędna, koce, kołdry, artykuły gospodarstwa domowego, środki czystości, tak, by w tym ważnym dla nas wszystkich okresie świątecznym, mogli zapomnieć o tragicznym wydarzeniu i utracie swojego miejsca do wspólnego życia.

Niech ta zbiórka stanie się dla nich Świątecznym Cudem, który przywróci uśmiech na ich twarze. Dzielmy się naszym sercem w tym magicznym okresie, wspierając tych, którzy stracili wszystko.

Razem możemy uczynić cuda!

lPDyo9bssSx0aDOv.jpgDołączcie do naszej zbiórki i podarujcie Świąteczny Cud – Zbiórkę dla Rodziny po Pożarze Domu. Dziękujemy za Wasze wsparcie i życzymy Wam pięknych i serdecznych Świąt!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków