id: b4ak59

Święta z Sercem: Podaruj Wigilię Setkom Potrzebujących

Święta z Sercem: Podaruj Wigilię Setkom Potrzebujących

Nasi użytkownicy założyli 1 035 676 zrzutek i zebrali 1 103 439 420 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Święta to czas, kiedy szczególnie chcemy dzielić się ciepłem i miłością. W 2022 roku zorganizowaliśmy największą Wigilię we Wrocławiu, a w tym roku pragniemy zrobić to znowu! Zostaniesz częścią tego niezapomnianego wydarzenia?


Już 3 grudnia Fundacja To się uda wspólnie z Fundacją Weź Pomóż zorganizuje wyjątkową Wigilię dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Wrocławia. Spotykamy się w magicznej sali koncertowej A2, przy ul. Góralskiej 5, aby stworzyć świąteczną atmosferę dla co najmniej 800 osób!


Na gości czeka nie tylko ciepły wigilijny posiłek z pysznym barszczem, pierogami, bigosikiem, sałatką, ciastami i owocami, ale również mikołajowe paczki dla najmłodszych. Zadbamy o każdą osobę, aby uczynić te święta wyjątkowymi!


Ale to nie wszystko! 24 grudnia Fundacja Weź Pomóż zorganizuje również Wigilię dla wszystkich samotnych, którzy pragną wspólnie spędzić to magiczne święto. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji, przy ul. Poznańskiej 48.


Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na organizację tych niezwykłych wydarzeń. A jeśli uda się zebrać więcej niż cel naszej zrzutki, środki te trafią na dalsze działania Fundacji Weź Pomóż. 


Dołącz do nas i wspólnie sprawmy, aby te święta były pełne ciepła, radości i bezinteresownej miłości! 🎄💗💫

Txm6LBgmDn3C3xxT.jpg

🔴 Kto organizuje Wigilię?


Fundacja To się uda! powołana przez portal zrzutka.pl działa od 2020 roku, aby pomagać tam, gdzie jest największa potrzeba. W niecałe 3 lata fundacja zebrała na zrzutkach ponad 6 milionów złotych, które przeznaczyła na działania charytatywne. W ramach akcji #RazemDlaUkrainy fundacja połączyła siły 68 polskich organizacji pozarządowych, pomogła 30 tys. uchodźcom w Polsce, przekazała 2560 ton żywności do Ukrainy. Zebrane przez fundacje środki zawsze w 100% trafiają na zadeklarowane cele.


Fundacja Weź Pomóż od lat pomaga osobom potrzebującym, samotnym, starszym, a od początku wojny na Ukrainie również wspiera uchodźców. Fundacja regularnie stawia i zaopatruje Społeczne Lodówki, organizuje i dostarcza ludziom podstawowe rzeczy potrzebne do życia, takie jak ubrania, koce czy poduszki.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 96

MP
Marta Grymuza
50 zł
LW
Lucja Wasaty
50 zł
JO
Jadwiga Okoniewska
100 zł
GK
Grażyna
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AP
Ann
150 zł
AV
ADRIAN VOGT
5 zł
ZD
Zuzanna
10 zł
DK
Dorota
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!