id: swmyxh

PODRÓŻ PO ZDROWIE

PODRÓŻ PO ZDROWIE

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
61 771 zł
z 102 000
60%
zakończona
31.05.2023r
884
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 980 035 zrzutek i zebrali 1 001 155 195 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Jupiii... 💙💙💙💙💙💙 Dziękujemy wszystkim 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć, jestem Rahim. Moje życie zależne jest od kilku istotnych czynników: jedzenia, picia, oddychania, poczucia bezpieczeństwa i miłości. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak dla mnie nie jest to takie proste.

Od 10 miesiąca życia cierpię na jadłowstręt. Samo przebywanie w otoczeniu jedzenia sprawia mi ogromną trudność, nie mówiąc już o możliwości samego spożywania. To co dla większości jest przyjemnością, u mnie powoduje utratę możliwości kontrolowania własnego ciała, sprawia, że nie mam sił by złapać oddech. Przeszedłem kilka terapii jedzeniowych, każda z nich dawała rodzicom, lekarzom i terapeutom ogromną nadzieję. Niestety, na chwilę obecną przegrywam walkę o możliwości samodzielnego jedzenia. Od ponad roku rodzice karmią mnie dojelitowo. Wyrok? 

Nie dla mnie! W moim przypadku oznacza to po prostu brak koszmaru przy każdym posiłku, brak wymiotów i morza łez, daje za to możliwość odzyskania sił by chodzić i biegać. Marzę jednak by kiedyś żywić się samodzielnie, by mama i tata nie przeżywali koszmaru, kiedy zatrzymują się moje funkcje życiowe, by w końcu każdego dnia przestali bać się o moje życie. 

Niestety, nie wszyscy specjaliści wiedzą jak mi pomóc, dlatego wraz z rodzicami i rodzeństwem pokonujemy tysiące kilometrów w poszukiwaniu pomocy. Przebyliśmy już tyle kilometrów, że moglibyśmy już kilkukrotnie okrążyć kulę ziemską. 

Wiem, że przecieram szlaki, że obecnie jestem medyczną zagadką dla wielu lekarzy, nawet tych najbardziej doświadczonych, ale walczę by odnieść sukces, na który zasługuję po wielu latach pracy. 

Spektrum autyzmu wcale nie ułatwia mi terapii, podróży, ani przebywania daleko od domu. Każdy wyjazd to zarówno dla mnie jak i rodziców ogromne wyzwanie, a dodatkowo dla nich duże koszty. Koszt paliwa, bardzo drogie prywatne wizyty, hotele.

Najbardziej martwi nas obecnie potrzeba nowego, bezpiecznego, przestronnego auta, w którym niejednokrotnie będziemy spędzać więcej czasu niż w domu. Bez niego nie będziemy mogli podążać w poszukiwaniu pomocy i nadziei na moje normalne jutro.

❤️

Dziękuję z góry każdemu kto mnie wesprze. 

Na zawsze zostaniecie w moim serduszku.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 884

EM
Emilia
 
Dane ukryte
15 zł
Joanna Żukowska
EL
Ela
AR
Joanna Romaniuk
MP
Marta Pomaska-Ciura
BM
Beata
50 zł
AT
Anna Tychanow
45 zł
M
Magdalena
GK
Gośka Koc
Zobacz więcej

Komentarze 53

 
2500 znaków