id: swxxfd

Pomóżmy zwierzętom utrzymać ich dom i zadbać o ich zdrowie.

Pomóżmy zwierzętom utrzymać ich dom i zadbać o ich zdrowie.

Opis zrzutki

ZOO TEAM to interaktywna wystawa znajdująca się we Wrocławiu, która od kilku lat edukuje społeczeństwo jak prawidłowo hodować zwierzęta egzotyczne. Dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami – zwiedzający mają okazję przekonać się, że również stereotypowe „bestie” wśród zwierząt nie są takie straszne. Personel, czuwając nad bezpieczeństwem ludzi i zwierząt, uczy również jak unikać agresji u zwierząt i sprawić, by obie strony czuły się komfortowo podczas spotkania.

 

Znajduje się u nas około 150 gatunków zwierząt z całego świata – od surowych pustyń po lasy tropikalne. Każde zwierzę wymaga specjalistycznej opieki w postaci zapewnienia mu odpowiednich warunków środowiskowych, diety zbliżonej do naturalnej i opieki weterynaryjnej. W okresie pandemii, jak większość tego typu miejsc, ZOO TEAM pozostaje zamknięty. Dlatego też nie jest w stanie pokryć bieżących kosztów utrzymania zwierząt i lokalu w którym przebywają.

 

ZOO TEAM, to też miejsce pracy i wolontariatu dla ludzi, którzy żyją pasją do zwierząt, a obecnie są od nich odcięci. Przedłużająca się pandemia koronawirusa może doprowadzić do tego, że będą zmuszeni do poszukania zatrudnienia w nowym miejscu – a ZOO TEAM straci kompetentny i doświadczony personel. Nie jest powiedziane, że nowi pracownicy, którzy kiedyś mogą zostać zatrudnieni na ich miejsce, będą równie kompetentni i oddani opiece nad kilkoma setkami zwierząt.

 

ZOO TEAM nie otrzymuje wsparcia ze strony instytucji państwowych, a codziennie musi zapewnić swoim podopiecznym należytą opiekę. Każda kwota będzie dla nas wielkim wsparciem i pomoże przetrwać ten trudny czas.

 

Z góry dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty.

 

Więcej informacji o ZOO TEAM można znaleźć na stronie www.zooteam.pl lub wziąć udział w codziennych spotkaniach na live’ach poprzez stronę www.facebook.com/wystawyegzotyczne

 

Wpłacający 63

 
Użytkownik niezarejestrowany
5 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
4 800 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 800 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
700 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
A
Andrzej
450 zł
W
Witek Kopytko
400 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
250 zł
OW
Oliwia Widomska
220 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 548 zrzutek

i zebrali

402 606 278 zł

A ty na co dziś zbierasz?