Pomóżmy zwierzętom utrzymać ich dom i zadbać o ich zdrowie. ID: swxxfd

Pomóżmy zwierzętom utrzymać ich dom i zadbać o ich zdrowie. ID: swxxfd

2 730 zł z 100 000 zł

2%

2 730 zł

2 730 zł

z 100 000 zł

53 dni

53 dni

do końca

20

20

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

ZOO TEAM to interaktywna wystawa znajdująca się we Wrocławiu, która od kilku lat edukuje społeczeństwo jak prawidłowo hodować zwierzęta egzotyczne. Dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami – zwiedzający mają okazję przekonać się, że również stereotypowe „bestie” wśród zwierząt nie są takie straszne. Personel, czuwając nad bezpieczeństwem ludzi i zwierząt, uczy również jak unikać agresji u zwierząt i sprawić, by obie strony czuły się komfortowo podczas spotkania.

 

Znajduje się u nas około 150 gatunków zwierząt z całego świata – od surowych pustyń po lasy tropikalne. Każde zwierzę wymaga specjalistycznej opieki w postaci zapewnienia mu odpowiednich warunków środowiskowych, diety zbliżonej do naturalnej i opieki weterynaryjnej. W okresie pandemii, jak większość tego typu miejsc, ZOO TEAM pozostaje zamknięty. Dlatego też nie jest w stanie pokryć bieżących kosztów utrzymania zwierząt i lokalu w którym przebywają.

 

ZOO TEAM, to też miejsce pracy i wolontariatu dla ludzi, którzy żyją pasją do zwierząt, a obecnie są od nich odcięci. Przedłużająca się pandemia koronawirusa może doprowadzić do tego, że będą zmuszeni do poszukania zatrudnienia w nowym miejscu – a ZOO TEAM straci kompetentny i doświadczony personel. Nie jest powiedziane, że nowi pracownicy, którzy kiedyś mogą zostać zatrudnieni na ich miejsce, będą równie kompetentni i oddani opiece nad kilkoma setkami zwierząt.

 

ZOO TEAM nie otrzymuje wsparcia ze strony instytucji państwowych, a codziennie musi zapewnić swoim podopiecznym należytą opiekę. Każda kwota będzie dla nas wielkim wsparciem i pomoże przetrwać ten trudny czas.

 

Z góry dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty.

 

Więcej informacji o ZOO TEAM można znaleźć na stronie www.zooteam.pl lub wziąć udział w codziennych spotkaniach na live’ach poprzez stronę www.facebook.com/wystawyegzotyczne

 

Wpłacający20

A
Andrzej
450 zł
W
Witek Kopytko
400 zł
OW
Oliwia Widomska
220 zł
N
ns1992
200 zł
AR
Antoni Romanik
135 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
86,94 zł
B
Beata Golebirwska -Murdzek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 654 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?