Wesprzyj ASK Soli Deo - wspieraj ewangelizację w środowisku akademickim! ID: sy2kdr

Wesprzyj ASK Soli Deo - wspieraj ewangelizację w środowisku akademickim! ID: sy2kdr

1 121 zł z 10 000 zł

11%

1 121 zł

1 121 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2019r

20

20

wspierających
11%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cel zbiórki - 10 tys. złotych - to kwota niezbędna do stabilnego funkcjonowania ASK Soli Deo. Suma ta zapewni nam środki na bieżące wydatki ponoszone w związku z organizacją naszych wydarzeń i projektów - jakich konkretnie? Przeczytaj koniecznie w opisie zbiórki :)

W ramach naszej działalności realizujemy szereg ciekawych wydarzeń i projektów na największych uczelniach w Warszawie oraz w Poznaniu, a wkrótce także w Łodzi. Przykładowo, nasz najstarszy cykl konferencji o nazwie "Sympatia Miłość Małżeństwo" odbywa się nieprzerwanie od 1994 r. i dotyka ważnych kwestii relacji damsko-męskich, różnych rodzajów miłości oraz przyjaźni.

Organizacja kilkudziesięciu konferencji studenckich rocznie, dotyczących nauczania Kościoła Katolickiego, relacji międzyludzkich, życia w społeczeństwie, rozwijania własnej osobowości oraz prawidłowego i moralnego dążenia do sukcesu zawodowego i osobistego, pochłania nie tylko wiele naszej pracy - a działamy wyłącznie non profit (wolontaryjnie) - ale także wymaga zaangażowania konkretnych środków finansowych.

Ile kosztuje zorganizowanie jednego wydarzenia? W zależności od jego skali i formy może to być od 200 złotych do sum liczących nawet wiele tysięcy złotych. Jeśli pomnożyć te kwoty przez trzydzieści/czterdzieści wydarzeń i projektów katolickich, które organizujemy w ciągu roku akademickiego, to wyjdzie nam spora suma, którą musimy w jakiś sposób zorganizować. Ta zbiórka jest jedną z form wsparcia naszych działań.

JEŚLI ZALEŻY CI NA OBECNOŚCI GŁOSU KOŚCIOŁA - MŁODEGO KOŚCIOŁA - W ŚRODOWISKU AKADEMICKIM, TO NA PEWNO UDZIELISZ WSPARCIA NASZEJ INICJATYWIE!

Wszystkich naszych Darczyńców zachęcamy również do osobistego kontaktu pod adresem e-mail: [email protected]

+ DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I POLECAMY WAS W NASZYCH MODLITWACH +

Wpłacający20

O
Olga
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
maciek plucinski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
K
Katarzyna
40 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jedyna w swoim rodzaju organizacja! Łączy pełnych pasji młodych ludzi, którzy chcą zmienić swoje najbliższe środowisko i pokazać, że Bóg i Kościół nie są nudni :)

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wspierajcie Soli Deo! Ta organizacja powinna działać i rozwijać się:)

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jedyna taka organizacja, która dba o obecność wartości katolickich na polskich uczelniach. ASK Soli Deo tworzą pełni pasji i zaangażowania ludzie, którzy wkładają całe serce w rozwijanie działalności Stowarzyszenia. Dziękuję za to, że jesteście!

  20 zł
 • O
  Olga

  Bardzo cieszę się, że kolejny raz mogę Was wspomóc chociaż w taki sposób! Rozwijajcie się i pokazujcie innym studentom ile radości daje wybranie Boga na swojego Przyjaciela! :)

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Robicie katolickie konferencje na uczelniach! Dziękuję Wam za to! Działajcie dalej i szerzej! Szczęść Boże!

  20 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 816 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?