id: sysab5

Na operacje kolana dla Wiktorii

Na operacje kolana dla Wiktorii

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
16 290 zł 
z 12 000 zł
135%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

06 listopada 2021 roku podczas rozgrywania meczu Piłki Siatkowej nasza zawodniczka Wiktoria Skrzypkowska w Pomorskiej Wojewódzkiej Ligi Juniorek młodszych doznała groźnego wypadku....Niefortunne lądowanie i upadek po wykonanym ataku sprawiły, że kolano uciekło w druga stronę a koleżanki odwracały wzrok.... Zdarzenie można zobaczyć :https://www.facebook.com/niebieskonabialym/videos/256893243122788/ od 1:36:05.

 

25 min później Wiktorię zabrała karetka do szpitala w Gdyni, od początku rokowania nie były najlepsze... Rezonans magnetyczny 13.11.2021 potwierdził najgorsze, będzie potrzebna operacja rekonstrukcji więzadła krzyżowego w lewym kolanie

oraz długa kosztowna rehabilitacja. Powrót Wiki do normalności wymaga działania natychmiast, niestety oczekiwanie na NFZ to minimum 1,5 roku po których, można zapomnieć o dalszym spełnianiu sportowych marzeń. Szybki termin operacji i rehabilitacji,

która już się rozpoczęła dają dużą szansę na powrót Wiktorii do normalności.

 

Bardzo liczymy na waszą pomoc abyśmy wspólnie wsparli Wiktorię i dali jej szansę by mogła dalej robić to co kocha.

 

Wiktoria jest wychowanką klubu UKS 95 Zatoka Puck, od dwóch sezonów jest zawodniczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk. Na starcie ze swoją pracowitością i wzorowym podejściem do trenowania stała się kapitanem naszej drużyny juniorek młodszych. W swoim dorobku ma mnóstwo osiągnięć. W sezonie 2020/21 została bezkonkurencyjnym zwycięzcą Finału Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej młodziczek i reprezentowała województwo w Finałach Mistrzostw Polski.

Dziewczyna zawsze uśmiechnięta nawet w zaraz po wypadku możemy zobaczyć uśmiech na jej twarzy i wiarę, że wszystko będzie dobrze.

 

Pokażmy Wiktorii, że jesteśmy jedną wielką siatkarską rodziną i wierzymy w jej jak najszybszy powrót na parkiet i piasek.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 132

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
DK
Dorota Karnikowska
100 zł
JD
Joanna Doering
100 zł
SI
Stefan i Maria Srok
500 zł
IC
Iwona Całus
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AM
Elżbieta Marszałek
50 zł
RS
Ania Stefańska
200 zł
OI
OSP i MDP Swarzewo
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

777 070 zrzutek

i zebrali

578 594 301 zł

A ty na co dziś zbierasz?