id: sz26zr

Muzyczne projekty Baroque Collegium 1685

Muzyczne projekty Baroque Collegium 1685

Nasi użytkownicy założyli 917 119 zrzutek i zebrali 885 200 109 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Państwo,

Zespół Baroque Collegium 1685 - Chór i Orkiestra działa w ramach organizacji non profit w małym miasteczku Szczawnicy i realizuje międzynarodowe projekty muzyczne w obszarze muzyki barokowej. W naszych koncertach zawsze bierze udział kilkudziesięciu znakomitych muzyków polskich i zagranicznych, a nasze realizacje są zawsze na najwyższym poziomie artystycznym. Gramy Bacha, Haendla i inne wspaniałości.

Koncerty, które organizujemy są ogólnie dostępne dla wszystkich, podobnie jak wiele naszych nagrań, gdyż naszą misja jest właśnie udostępnianie arcydzieł muzycznych szerokiemu gronu odbiorców. Nasze finanse stanowią przede wszystkim dotacje celowe, pozyskanie w konkursach dotacyjnych. W tym sezonie jednak pojawił się poważny problem z domknięciem budżetu naszych przedsięwzięć. Po pierwsze nie udało się nam pozyskać odpowiednich środków z źródeł publicznych, a dodatkowo finansowe szacunki sprzed kilku miesięcy okazują się obecnie mocno nieaktualne ze względu na galopującą inflację oraz szybko rosnące koszty transportu i zakwaterowania arystów biorących udział w koncertach, co stanowi zawsze znaczącą część budżetu.

Zwracamy się więc do Was z gorącą prośbą o wsparcie naszych przedsięwzięć, żebyśmy zdołali zamknąć tegoroczny budżet i móc planować kolejne muzyczne wydarzenia. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę z Waszej strony. Zapraszamy Was serdecznie do śledzenia naszych projektów na FB oraz na nasze koncerty.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!