id: sz3wtc

Na diagnostykę i leczenie bezdomnej suczki - Całki

Na diagnostykę i leczenie bezdomnej suczki - Całki

1 675 zł 
z 2 500 zł
67%
12 dni do końca
29 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzień dobry, mam na imię Całka. Jestem średniej wielkości, młodziutką sunią.

W schronisku zamieszkałam 18 lutego 2022 roku, początkowo byłam bardzo przerażona, później zaczęłam się powolutku otwierać. Niemniej jednak nie przejawiam zachowań psa, który był w pełni socjalizowany i dobrze traktowany.

Niestety na przełomie marca/kwietnia zaczęły się moje kłopoty ze zdrowiem, pewnego dnia miałam atak w trakcie, którego przestałam oddychać, kilkukrotnie reanimowano mnie i przewieziono do Centrum Weterynarii gdzie udało się mi pomóc. Podczas kolejnego ataku, który miał miejsce 2 tygodnie później straciłam przytomność na 20 minut, na szczęście i tym razem otrzymałam profesjonalną pomoc. Badania, które miałam zrobione do tej pory wykazały, że choruję na niedoczynność tarczycy oraz mam problemy z wątrobą. Dostaję również leki na padaczkę idiopatyczną, jednak, żeby w pełni określić przyczynę moich ataków musiałam pojechać na MRI głowy z kontrastem, które kosztowało 1400 zł, jak się okazuje to jeszcze nie koniec mojej diagnostyki i tak naprawdę początek drogi do zdrowia :-(

Bardzo chciałabym w końcu zacząć cieszyć się życiem, móc bawić się jak inne psiaki w moim wieku... marzę o tym, że jeszcze kiedyś znajdę dom i rodzinę, która mnie pokocha. Jednak, żeby to wszystko się spełniło muszę stanąć na nogi i zawalczyć o swoje zdrowie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

 
Dane ukryte
300 zł
KA
Karolina
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BP
Bożena Przybylska
300 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Kamil Świercz
50 zł
JP
Justyna Pindel
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

863 950 zrzutek

i zebrali

760 466 022 zł

A ty na co dziś zbierasz?