id: sz4tbg

Zbiórka na NF Walker dla Sebastianka

Zbiórka na NF Walker dla Sebastianka

Nasi użytkownicy założyli 1 067 564 zrzutki i zebrali 1 163 630 074 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ha69457b283f8225.jpeg

Sebastianek urodził się w 33 tygodniu ciąży. Wcześniactwo pozostawiło po sobie ślad w postaci niedotlenienia mózgu... Niestety skutkiem tego jest mózgowe porażenie dziecięce, niedowład kończyn dolnych. Rehabilitacja to jego codzienność od 3go miesiąca życia.

Obecnie Sebastian ma 3 latka i nadal nie potrafi samodzielnie chodzić. Rehabilitacja prowadzona jest bardzo intensywnie 5 razy w tygodniu, turnusy rehabilitacyjne co około 4 miesiące. Sebastian korzysta z ortez, jest po drugim podaniu botuliny w nóżki. Jednak to wszystko to nadal za mało.... A koszta i tak ogromne... Dlatego po raz kolejny zwracamy się do Was z prośbą o pomoc.

Aby dać naszemu dziecku namiastkę normalności planujemy zakup specjalistycznego sprzętu NF WALKER. Jest to pionizator aktywny, czyli urzędzienie do aktywnego stania oraz kroczenia.

Prawidłowa postawa oraz ustawienie nóg w odpowiedniej pozycji, pozwalają dziecku na wykonanie samodzielnych kroków podczas korzystania z urządzenia. Jest to świetna forma terapi zarówno ruchowej jak i psychicznej. Poprzez możliwość samodzielnego przemieszczania się dziecko ma możliwość obserwacji otaczającego go świata z pozycji stojącej w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, co daje dużo większe możliwości.

Nowe urządzenie to koszt 30.000 zł.... Nam udalo się znaleźć używany za nie całe 4.000 zł. Do tego potrzebne są również specjalne buciki, których cena także jest powalająca ... Ponieważ to koszt od 300 do 600 zl. Czyli mniej więcej tyle co wartość połowy miesięcznej rehabilitacji. Nf Walker musi być też ustawiony indywidualnie pod osobę, która będzie z niego korzystać. Taka usługa również jest płatna.

Mamy ogromną nadzieję, że z Waszą pomocą uda się nam zebrać całą kwotę potrzebną do zakupu urządzenia, które może pomóc naszemu Sebastiankowi uwolnić się od własnych ograniczeń.

Każda wpłacona kwota przybliży nas do walki o lepsze jutro dla naszego synka. 

Bardzo prosimy o udostępnianie.

Z góry dziękujemy.

Rodzice Sebastianka

Justyna i Daniel

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

JW
Jaroslaw Wietecha
500 zł
AB
Aneta Butor
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TM
Tomasz Marszolik
50 zł
JS
Judyta Szydlarska
50 zł
MM
Małgorzata Matłacz
50 zł
KA
Kasia
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!