Pomóżmy Masice zbudować sierociniec. Dzieci z Ugandy czekają na pomoc. koniec za 46 dni ID: szh659

Pomóżmy Masice zbudować sierociniec. Dzieci z Ugandy czekają na pomoc.

Zebrano 281 zł
z kwoty 10 000 zł

2 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

40
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Masika Calvin ma zaledwie 26 lat, ale już od 2011 roku prowadzi fundację - Worth Chidren Foundation. W tej chwili ma pod opieką 26 dzieci. Masika buduje dla nich dom, ale brakuje pieniędzy - pomóżmy!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)Nazywam się Magda Gorostiza i prowadzę portal dla kobiet - KobietaXL. Zupełnie przypadkiem trafiłam na Facebooku na historię Masiki, która sama prowadzi fundację dla sierot w Ugandzie. Rozmawiałyśmy długo, to naprawdę świetna dziewczyna!

Masika calvin


Zrobiłam z Masiką wywiad - możecie znaleźć go tu: https://www.kobietaxl.pl/zycie/n,47025,pomozmy-masice-zbudowac-sierociniec.htmlPomyślałam, że możemy wspólnie pomóc dzieciom w Ugandzie, szczególnie, że w grę nie wchodzi bardzo wysoka kwota. Masika bardzo ucieszyła się z mojego pomysłu. Niestety, regulamin zrzutki nie pozwala na podanie konta w Ugandzie - znajdziecie je w materiale, jeśli ktoś zechce wykorzystać.. Dlatego zobowiązałam się do podania swojego konta, a wszelkie zebrane pieniądze, pomniejszone o koszty bankowe, trafią do dzieci. Screeny przelewów opublikuję na zrzutce. Bardzo Was proszę o pomoc dla tej dzielnej dziewczyny i jej świetnych dzieciaków!
Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Anna Kmieciak
50 zł
Anna Kmieciak
W
50 zł
Weronika
AN
50 zł
Aleksandra Nizioł
M
25 zł
Mara
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

W
50 zł
Weronika

Najwyższa wpłata

Anna Kmieciak
50 zł
Anna Kmieciak
Nasi użytkownicy założyli

199 515 zrzutek

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

40
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.