MADAGASKAR: SZPITAL ANTSIRANANA koniec za 255 dni ID: 8y65mw

MADAGASKAR: SZPITAL ANTSIRANANA

Zebrano 75 385 zł
z kwoty 100 000 zł

75 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 606
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbiórka ma na celu budowę szpitala dla najbiedniejszych mieszkańców Madagaskaru w regionie Atsiranana dystrykcie Anivorano, szczególnie dla niedożywionych dzieci i kobiet będących w trudnej sytuacji życiowej.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Na madagaskarze 

42% dzieci umiera do 5 r.ż.

Możemy to zmienić

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie nowego projektu, którego celem jest budowa misyjnego ośrodka zdrowia skupiającego swoją pomoc medyczną na najbiedniejszej ludności malgaskiej - przede wszystkim niedożywionych dzieci i kobiet zepchniętych na margines społeczeństwa. Każdego dnia na Madagaskarze umierają setki dzieci na choroby, których wyleczenie kosztuje zaledwie kilkanaście groszy. Dzieci nie chodzą do szkoły kosztem pracy, która obejmuje również prostytucję. Brakuje lekarzy i personelu pielęgniarskiego, podstawowych leków i sprzętu, miejsc, w których mogliby leczyć się ludzie. Gdy przychodzi plaga - ludzie dziesiątkami umierają w lepiankach, przygotowują pochówek całych rodzin, cierpią niewyobrażalny głód i biedę.

Poziom wyszczepienia dzieci wynosi 51%, stąd też każda choroba nawleczona z Europy naraża miliony niezaszczepionych, osłabionych dzieci na śmierć.

25% dzieci od 5 do 17 roku życia wykorzystywanych jest do pracy zarobkowej, która obejmuje również prostytucję.

Odpowiadając na potrzeby naszych serc - Fundacja Boże Atelier wraz z misjonarzem świeckim Danielem Kasprowiczem - pragniemy wybudować nowy szpital na Madagaskarze (region Antsiranana, dystrykt Anivorano). Od kilku miesięcy odczuwamy ogromne powołanie do stworzenia nowego miejsca, w którym każdy potrzebujący otrzyma pomoc. Jest to niezwykle trudne  i niesprawiedliwe, kiedy człowiek umiera z nędzy, kiedy matka nie jest w stanie wykarmić swoich dzieci, kiedy ze względu na miejsce urodzenia umiera się na choroby, które można wyleczyć za kilkanaście groszy. Chciałbym swoją pomoc ukierunkować przede wszystkim na niedożywione dzieci, które jako pierwsze padają ofiarą kryzysów polityczno-gospodarczych i niepokojów społecznych oraz kobiety, które w Afryce spycha się na dalszy plan, także w sferze zdrowia. Tam nadal jest niewyobrażalnie wysoka umieralność okołoporodowa, nadal sprzedaje się dziewczynki za mąż, nadal w leczeniu wybiera się je jako ostatnie. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w nowej akcji, której celem jest zbiórka funduszy na budowę nowego szpitala.

Placówka będzie spełniała 3 główne cele:

 1. Profesjonalna opieka medyczna skierowana do najbiedniejszych mieszkańców regionu Antsiranana
 2. Edukacja z zakresu zdrowia i zapobiegania chorobom (w przyszłości placówka edukacyjna dla analfabetów)
 3. Wymiana zagraniczych wolontariuszy medycznych

madagaskar - fakty i mity

rzeczy, o których

prawdopodobnie nie wiedziałeś

Czy wiesz, że...

 1. Czy wiesz, że Madagaskar to jeden z najbiedniejszych krajów na całym świecie. Przez bardzo długi okres znajdował się w pierwszej piątce, obecnie zaś jest w pierwszej dziesiątce, a prześcigają go jedynie kraje objęte wojną domową.
 2. Jest to kraj, w którym 78% społeczeństwa żyje poniżej granicy ubóstwa (ustalonej na 1,90$). Zdecydowana większość tej grupy nie ma nawet w posiadaniu tych niespełna dwóch dolarów, a ze względu na panującą nędze i głód Madagaskar zalicza się do krajów Czwartego Świata.
 3. To 25-milionowy kraj, z czego połowa to dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia - w większości jeszcze nie zdolna do samodzielności (10 milionów to dzieci poniżej 14 roku życia).
 4. W ciągu trzech lat Madagaskar nawiedziły trzy plagi: w 2016 roku plaga Polio, która naraziła 11 milionów mieszkańców na zachorowanie, w 2017-2018 roku plaga dżumy, na którą zabrakło lekarstw, w 2019 roku plaga odry - choroby dziesiątkującej społeczeństwo.
 5. 25% dzieci od 5 do 17 roku życia wykorzystywanych jest do pracy zarobkowej, która obejmuje również prostytucję.
 6. Każdego roku państwo nawiedza cyklon, który wyrządza mnóstwo szkód infrastrukturalnych, podmywa pola uprawne i zabija setki osób;, susza dewastująca ryżowiska i doprowadzająca do braku pitnej wody; plagi szarańczy, niepokoje społeczne i zamachy stanu.
 7. Dziewczyny, które wyszły za mąż, są w ciąży bądź są już matkami są wykluczane z systemu nauczania; nie mają dostępu do podstawowej wiedzy z zakresu higieny, cyklu miesiączkowego czy żywienia.

Dramatyczna sytuacja kobiet

 1. Kobiety żyją w kulturze tradycyjnie dominującej przez mężczyzn, z czego aż 1/3 doświadczyła w ciągu swojego życia przemocy, gwałtu i nadużyć. Nie mogą liczyć na wsparcie państwa ani wymiar sprawiedliwości.
 2. 37% dziewcząt w wieku 15 lat rodzi swoje pierwsze dziecko. 1/3 wszystkich ciąż kończy się śmiercią matki bądź dziecka.
 3. Nadal 40% małżeństw jest aranżowanych, a dziewczyny wydaje się za mąż w zamian za krowę zebu nierzadko o wiele starszym od siebie mężczyznom. 
 4. 12% dziewczynek zostało „wysprzedanych” za mąż przed 15 r.ż

Wszechobecny głód...

 1. Jest to kraj, który zajmuje 5 miejsce na całym świecie w rankingu głodu.
 2. Co drugie dziecko - aż 50% - poniżej 5 roku życia choruje na niedożywienie, a to odbija się na ich rozwoju fizycznym i intelektualnym.
 3. Niedożywione dzieci umierają w ciągu kilku godzin na malarię, biegunki infekcyjne, choroby pasożytnicze i zakaźne, w tym odrę, dur brzuszny i dżumę.
 4. Madagaskar zajmuje 3 miejsce wśród wszystkich krajów w rankingu dostępności do bezpiecznych źródeł wody i podstawowych urządzeń sanitarnych. „Otwarta defekacja” przyczynia się do szerzenia chorób infekujących najsłabszych.

Kulejące zdrowie...

 1. 42% dzieci umiera do 5 roku życia i jest to jeden z najgorszych odsetków na całym świecie. Niedożywienie, brak personelu medycznego, brak dostępu do pitnej wody i szerzące się choroby zakaźne zbierają żniwo każdego dnia.
 2. Poziom wszczepienia dzieci wynosi 51%, stąd też każda choroba nawleczona z Europy naraża miliony niezaszczepionych, osłabionych dzieci na śmierć.
 3. Na 10 tys. mieszkańców przypada zaledwie 23 pracowników służy zdrowia i 0,2 łóżka; dostęp do ochrony zdrowia (publiczny i prywatny) jest odpłatny, przy relatywnie niskiej jakości leczenia, niedostępności podstawowych leków i sprzętu medycznego

Wspólnie możemy uczynić ich świat lepszym

prosimy o pomoc w nowym projekcie

Zrzutka stworzona przez Daniel Kasprowicz
Daniel Kasprowicz – misjonarz świecki od czterech lat posługujący na Madagaskarze. Z wykształcenia dietetyk, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, zajmujący się niedożywionymi pacjentami kliniki medycznej „Flamboyant” w Mampikony. Ambasador walki z głodem na świecie, prezentujący się na międzynarodowych spotkaniach, między innymi w Australii, Belgii i Kolumbii. Prywatnie miłośnik kawy i mlecznej czekolady, amator maratonów i zapalony podróżnik.

Zrzutka stworzona przez fundację Bożę Atelier
Fundacja Boże Atelier zajmuje się pomocą najuboższym. Naszym pierwszym projektem jest adopcja na odległość na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Chcemy nieść pomoc tam gdzie jej najbardziej potrzebują.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Michał Kowalkowski

Niech Pan Bóg czuwa nad tą sprawą i wspiera Cię w pracy nad tym, aby ten świat (ludzie) chociaż odrobine i powoli stawał się lepszy

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dziękuję, że jesteście. Takich ludzi nam brakuje.

Użytkownik anonimowy
300 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!!

MW
100 zł

Martyna Witkowska

Trzymam kciuki! Wspaniała inicjatywa!

Użytkownik anonimowy
1 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Dziekuje Ci za wszystko co to robisz. Sa jeszcze ludzie WSPANIALI!!! :))))))

Użytkownik anonimowy
45 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Herbaty ada

TO
500 zł

Tomasz Osyra

Panie Danielu - dziękuję za książkę Kilasymandry - wspaniałe budujące świadectwo zmieniające serca.
Życzę duuużo Światła Ducha Świętego i Jego prowadzenia.

Użytkownik anonimowy
1 010 zł

Użytkownik anonimowy

Życzymy powodzenia z całego serca!

GK
810 zł

GABRIELA Kołecka

Wpłata gotówki z akcji ,,Daj piąteczkę za siateczkę,,

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!

MC
100 zł

Monika Chodór

Nigdy nie przestawiaj Pomagać ❤️Jesteś Wielki ❤️

Jolanta Charyton

Wpłata daj 5 za siateczek Jolanta Ch. Wpłata za 2 komplety

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Jeśli mogę wysłać jakieś ciuchy itp to dajcie znać

JJ
10 zł

Jerry Jarek Jarecki

Modlitwą z dziećmi ❤

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Matko Boza blogoslaw.

IS
25 zł

ilona sobczak

Dziękuję w imieniu tych, którym pomagasz!

E
10 zł

Emilia

Tyle, ile na ten moment mogę. Ale wieść idzie w świat! Robicie piękne, Boże rzeczy! Będę w miarę możliwości wspierać modlitwą.

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki !!!!

Użytkownik anonimowy
19 zł

Użytkownik anonimowy

Wpłata za siateczki

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki

AG
40 zł

Ada Grzybowska-Sieczka

Powodzenia!!!

OI
20 zł

Ola i Łukasz

Chwała Wam za to co robicie !

Użytkownik anonimowy
1 zł

Użytkownik anonimowy

Polecam Nowennę Pompejańską. Za Jej przyczyną dzieją się wielkie cuda.

50 zł

Monika Łukaszuk

Modlę się za ludzi którzy niosą tym dzieciaczkom pomoc

WA
10 zł

Wiktoria Anna

Niech Pan Bóg i Maryja hojnie wspomagają Twoje akcje.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

BK

Barbara Krupa

Wpłacone, życzę powodzenia

AZ
50 zł

Akin13 Zając

W jedności siła ????

E
100 zł

Ewa

Jesteście Wielcy !!! Trzymam kciuki ????

H

Hanna

Wpłacone ❤

PP

Patrycja Pinkowicz

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Niech Bóg Was błogosławi a ludzie dobrego serca wspierają finansowo

S
50 zł

Sylwia

Nie możemy być obojętni, przecież to niewinna, drobna istota????

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Brawo powodzenia

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Jestem z wami sercem i modlitwą.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, wspaniała robota!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Całym serduszkiem z Wami

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Niech dobry Bóg Ci błogosławi za to co robisz i da siłę tym dzieciom by wytrwały i żyły wiecznie w niebie.

GP
50 zł

Gabriela Przyłucka

????????????

PA
5 zł

Paulina altman

Dziękuję, że pomagacie ♡

na jedzenie i leki tak, na szczepienia nie.

MM
25 zł

Marta Mielniczyn

Powodzenia

JR
18 zł

Joanna Ryczek

Wpłacone

MD
1 000 zł

Miroslav Drwal

Wplacone

JS

Justyna Skupień

Pomóżmy tym dzieciom. Zapraszam wszystkich znajomych do włączenia się do zbiórki.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Boże miej Was w Swojej opiece

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dla Jego Bolesnej Męki, Miej Miłosierdzie dla Nich

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Trzymam kciuki

A
20 zł

Anna

Przywracanie godność!
Dziękuję za Waszą pracę.

M
25 zł

Marta

Miej Boże w opiece każde maleńkie życie

GK
450 zł

GABRIELA Kołecka

Kolejna wpłata z akcji ,,daj piąteczkę za siateczkę,,

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Oby więcej takich dobrych ludzi!!! Powodzenia!!!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Jesteśmy z Tobą!!!

M
50 zł

Monika

Maluszku, niech Bóg ma Cię w swojej opiece.

Dorota Orlik-Lisek

????????????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Robicie piękne rzeczy! Jesteście super! Dziękuję!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wytrwałości ❤️

AP

Angelika Patalas

Powodzenia!

GK
1 000 zł

GABRIELA Kołecka

Pierwsza wpłata z akcji,,Daj piąteczkę za siateczkę,,Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom

AW
15 zł

Anna Wróbel

Każdy grosz się liczy, mam nadzieję, że się uda!!

Katarzyna Gapska

Robisz to, co trzeba. Tylko się od Ciebie uczyć

UP
100 zł

Ula Piaszczyk

Powodzenia! Z Bogiem ????

AK
20 zł

Aneta Kakała

Adres do wysyłki siatek: Aneta Kakała ul. Słowicza 14 , 78-100 Kołobrzeg

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Pozdrowienia z Anglii! Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Warto pomagać , piękna inocjatywa

JJ

Joanna Junkrowska

Trzymam kciuki za zebranie całej kwoty :*

Fundacja Boże Atelier

Bardzo dziękujemy w imieniu fundacji i Daniela :) pozdrawiamy serdecznie!

1 000 zł

Piotr Świątkiewicz

zaRydzykuj wpłać i Ty

Fundacja Boże Atelier

Dobry zwrot na reklamę! Pozdrawiamy :)

RS
50 zł

Róża Sztybor

Razem możemy pomóc dzieciom Malgaskim godnie żyć ❤️

Fundacja Boże Atelier

Dziękujemy! <3

AS

Anna Stoltmann

Daniel, życzymy Ci aby się udało ???? znając Twoja determinację wiemy, ze powstanie tam wyjątkowe miejsce. Niech Pan Bóg błogosławi.

Fundacja Boże Atelier

W imieniu Daniela serdecznie dziękujemy! Zrobimy wszystko, by dzieci z Madagaskaru były szczęśliwe! :)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki i życzę powodzenia Panie Danielu

KN
100 zł

Katarzyna Niziolek

Niech Bóg błogosławi tych biednych ludzi i otworzy wiele zamkniętych serc, w tedy możemy zmienić świat na lepszy kiedy możemy coś z siebie dac dla tych którzy potrzebują

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Jezu Ufam Tobie

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Danielu jesteś wspaniałym czlowiekiem

AI
200 zł

Agnieszka i Marek

Powodzenia! Trzymam kciuki z całego serca!

BP
50 zł

Bogusław Pryba

Gratuluję pomysłu! To wspaniałe, że są tacy ludzie i takie fundacje niosące pomoc tam, gdzie jej najbardziej potrzeba!

AK
10 zł
Aleksandra Kwiecinska
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte
H
100 zł
Hanna Pacal
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Justyna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
KM
50 zł
Katarzyna Michalska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WK
50 zł
Wioletta Kasprowicz
ET
ukryta
Ewelina Truszkowska
RJ
10 zł
Rashad Javadov
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
150 zł
Kasia Jackiewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AK
ukryta
Anna Krynicka
E
50 zł
Emilia
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
HK
50 zł
Hanna Koźmińska
K
10 zł
Kasia
ŻS
20 zł
Żaneta Staniul
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
GP
2 zł
Góra Paulina
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
D
20 zł
Danuta
KB
19 zł
Karolina Barylska
HK
500 zł
Halina Kawińska
K
50 zł
Katarzyna Janke
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KP
50 zł
Kasia Puczyńska
T
50 zł
Tadeusz
Dane ukryte
19 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Jolanta
100 zł
Jolanta
K
200 zł
Kołdys
JB
ukryta
Joanna Berestowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Joanna Sznajder
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
W
20 zł
Weronika Ciapka
ML
50 zł
Maja Ludwikowska
MP
20 zł
Marek Pasternak
AT
125 zł
Alina Tatarek
MW
100 zł
Martyna Witkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
120 zł
Anna
JR
25 zł
Joanna Rekowska
MG
19 zł
Monika Galanek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MW
25 zł
Monika Wyszyńska
JM
1 000 zł
JOLANTA MAZUREK
HP
49 zł
Hanna Pacak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
JS
30 zł
Joanna Skowron
AS
50 zł
Agnieszka Syrek
B
15 zł
Barbara cyrek
A
50 zł
Anna Baranowska-jazwiecka
M
50 zł
Magdalena Elimer
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Konrad
K
20 zł
Kurpanik Wojciech
A
25 zł
Anna Walińska
Ż
34 zł
Żaneta Witkowska
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WS
50 zł
Wioletta Słowik
I
50 zł
IWONA SZ.
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
LK
50 zł
Lilianna Krych
100 zł
Sara Łubińska
MT
15 zł
Monika Tomczyk
KR
50 zł
Kamila Rojewska
KH
50 zł
Katarzyna Horodeńska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Magdalena Majerska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EK
50 zł
Ewa Kwaśniewska
NP
25 zł
Natalia Płotka
AL
25 zł
Aneta Lehmann
MB
20 zł
Maria Bogusz
DP
50 zł
Dorota Podgórska
A
20 zł
Agnieszka
AP
30 zł
Agnieszka Patalong
NW
8 zł
Natalia Wodzyńska
GS
30 zł
Gabriela Stepien - Wasilewska
NW
15 zł
Natalia Wodzyńska
KM
98 zł
Katarzyna Małkowska
H
15 zł
Hanna Kozicka
H
15 zł
Hanna Kozicka
MP
15 zł
Maria Paszkowska
JR
50 zł
Joanna Rychlik
AL
15 zł
Anna Lemanczyk
AL
15 zł
Aneta Lehmann
MB
20 zł
Martyna Balcerowska
EM
20 zł
Ewelina MAJCHEREK
Dane ukryte
4 zł
Dane ukryte
MH
ukryta
Monika Harabasz
OP
ukryta
Oliwia Pajka
MH
30 zł
Monika Harabasz
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
LW
25 zł
Lucyna Werkowska
ND
25 zł
Nadzeya Dąbrowska
MD
25 zł
Monika Deniusz
AS
200 zł
Alicja Szmyd-Krysiak
KR
25 zł
Kasia Rakowiecka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
B
ukryta
Barbara Mazurek
H
65 zł
Hanna Mstowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MZ
ukryta
Magda Ząbek
AP
70 zł
Anna Popowska
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
AW
25 zł
Agata Werner
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MO
50 zł
Magdalena Oleszczuk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WS
34 zł
Wiktoria Skowrońska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
120 zł
Kasia Jackiewicz
TO
500 zł
Tomasz Osyra
Dane ukryte
1 010 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MR
50 zł
Marcin Ruszczak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
810 zł
Gabriela Kołecka
M
25 zł
Magdalena
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BL
100 zł
Beata Lipska
O
50 zł
olapospiech
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PB
100 zł
Paulina Bonder
NL
34 zł
Natalia Lipka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
PK
200 zł
Paulina Kleinschmidt
R
25 zł
Renata
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Monika
B
34 zł
Barbara
KK
50 zł
Katarzyna Korda
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Agnieszka M.
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BS
5 zł
Ba Sia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
15 zł
Marta
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BW
50 zł
Barbara Wielgus
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Metafora
L
19 zł
leonberger1
JC
34 zł
Janusz Chilicki
DI
50 zł
Dorota i Łukasz Kozyra
AK
ukryta
Asia Kozicka
KS
55 zł
Karolina Szoka
K
34 zł
Kasia Kondratowicz
KO
50 zł
Kasia Oracz
Jolanta Charyton
40 zł
Jolanta Charyton
50 zł
Luiza Łuczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Maria Miazek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
5 zł
Kinga
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BS
25 zł
Bogumiła Siemaszko
M
15 zł
Marts
EK
ukryta
Ewa Korwin
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KD
25 zł
Katarzyna Drabik
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MZ
20 zł
Marta Zwierzew
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IK
ukryta
Izabela Kulak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
25 zł
kasiaprzybysz90
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AP
25 zł
Aneta Pudełko
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MR
60 zł
Marcin Różański
C
50 zł
Celina szumkowska
MB
50 zł
Małgorzata Borkowska
AB
50 zł
Agnieszka Buczek
Z
25 zł
Zając
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JB
ukryta
Jacek Bialow
Dane ukryte
18 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Aleksandra Śnieżko
KO
20 zł
Katarzyna Obuchowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
5 zł
Agnieszka jaśkowska
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
TK
185 zł
Tomasz Kuboth
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda
EK
ukryta
Emilia Kawczyńska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JU
25 zł
Jacek Urbaniak
KP
10 zł
Kinga Pachoń
M
50 zł
Monika
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Aneta
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KS
2 zł
Klaudia Strzelecka
M
50 zł
Marta
I
100 zł
Iwona
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Małgorzata Kluczyńska
E
25 zł
Ewelina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Katarzyna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Katarzyna
WB
25 zł
Wioletta Bury
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
IP
10 zł
Ireneusz Płociennik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
9 zł
Marta
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Barbara
KM
50 zł
Karolina Makarevich
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Pomagajmy
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Małgorzata macko
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AL
25 zł
Anna Labuda
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MB
100 zł
Marzena Bajrowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BU
ukryta
Basia Urbańska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Karolina Kuźbicka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MB
15 zł
Marta Blonska
IC
50 zł
Iwona Cybulska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AG
25 zł
Anna Górska
Monika
20 zł
Monika
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Alina Sielska
J
10 zł
Jerry Ray
JM
50 zł
Justyna Marszałkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
S
5 zł
Sylwia
KM
25 zł
Kinga Malinowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
AZ
100 zł
Anna Zienkiewicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kamil Leśniewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PC
10 zł
Patrycja Chrapek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anias
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka SiwekPosluszna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SS
20 zł
Sylwia Sobczak
NM
50 zł
Natalia Mejna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Marek Karpiński
MO
100 zł
Maria osowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MJ
5 zł
Marika jędra
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Mateusz Mati
BJ
25 zł
Barbara Jurkowska
EB
20 zł
Ewelina Baszowiecka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
ukryta
Milena
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ukryta
Barbara Żakiewicz
AG
ukryta
Anna Gackowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PK
20 zł
Piotr Kunicki
DS
10 zł
Dorota Stępieñ
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
ER
25 zł
Ewa Roguszczak
J
5 zł
justyna87poczta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AL
25 zł
Aga Liska
KB
ukryta
Kamila Busz
JW
10 zł
Jadwiga Wiatr
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
IS
25 zł
ilona sobczak
IR
25 zł
Iwona Raczka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PS
50 zł
Paulina Smith
D
10 zł
Dawidowski Mateusz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
25 zł
wadamska23
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Emilia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WR
10 zł
Wioletta Rogowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
4 zł
Klaudia
AM
100 zł
Anna Morawska-Ciach
P
8 zł
Paulina
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Maria Kowalska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SN
25 zł
Sylwia Nadolna
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Magda G.
EK
5 zł
Emilia Kasprzak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AJ
50 zł
Aneta Jażdżewska
A
25 zł
Anna Michalak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda Borys
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Ewelina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AW
25 zł
Anna Wywiał-Tkaczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DK
50 zł
Dominika Kreft
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KD
4 zł
Klaudia Dolata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
H
50 zł
Hania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
B
5 zł
Barchanska
AK
100 zł
Aleksandra Karaś
100 zł
Elżbieta Święcicka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Magdalena Kuchczyńska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
E
25 zł
ewa z
J
10 zł
Justyna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TB
200 zł
Tomasz Babral
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
1 zł
Bartosz Jachim
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KK
25 zł
Karolina Krajewska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KC
50 zł
Kalina Chojnacka
MM
ukryta
Monika Matysek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Anna Korpusik
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
19 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
5 zł
Kacper Klimczak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
14 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
ukryta
Wojciechowska Marzena
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
OO
10 zł
Olga Obuchowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AG
40 zł
Ada Grzybowska-Sieczka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MB
20 zł
Monika Bin
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Marta
A
ukryta
Agnieszka
20 zł
Jolanta Adamska
O
20 zł
Ola
A
20 zł
Anna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MN
15 zł
Magdalena Niewiarowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AW
25 zł
Anna Wita
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WH
50 zł
Wiktoria Hyża
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
DU
50 zł
Daria Urbaniak
Ż
10 zł
Żaneta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PM
50 zł
Pawel Mazurek
AC
50 zł
Agata Chamerska
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Malwina
SK
10 zł
Sebastian Kuczak
A
10 zł
Arek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
B
10 zł
Bernardetta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DS
20 zł
Dorota Sobieraj
M
50 zł
Marcin Szyna
M
50 zł
Magdalena
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JG
25 zł
Joanna Grot
A
20 zł
Anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AC
50 zł
Anna Czubak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
JK
50 zł
Justyna Kordowska
MZ
ukryta
Marta Ziemkiewicz
M
10 zł
Marlena
SM
50 zł
Sebastian Mielczarczyk
25 zł
Grażyna Kubiś
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Bernadeta
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MG
200 zł
Małgorzata Gawrońska
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
50 zł
Monika Łukaszuk
AS
50 zł
Agnieszka Stępień
B
50 zł
Barbara Rataj Siewarga
K
25 zł
KKK
S
50 zł
Sylwia
K
100 zł
Kamila
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŻW
ukryta
Żaneta Wiącek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BT
100 zł
BEATA TWAROWSKA
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Amelia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WA
10 zł
Wiktoria Anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MP
25 zł
Monika Pietrzak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KP
ukryta
Katarzyna Piech
GJ
ukryta
Grzegorz Jarząb
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
34 zł
Dane ukryte
A
ukryta
Anna
AL
10 zł
Anna Leśniak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MK
25 zł
Monika Krawczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BK
ukryta
Barbara Krupa
A
50 zł
Akin13
AB
25 zł
Andrzej Bartkiewicz
DK
25 zł
Dorota Kajtowska
N
10 zł
Natalia Buse
MK
ukryta
Maria Kowalska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
DS
ukryta
Dorota szczuka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Magdalena K
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Edyta
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
I
ukryta
IzaRawicka
E
ukryta
Ela
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EP
200 zł
Edyta Pełka
E
100 zł
Ewa
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
L
10 zł
Lucy i Tom
HG
25 zł
Halina Gorska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AZ
10 zł
Aleksandra Zając
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
10 zł
Milena
JL
200 zł
Jarosław Lewiarz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AR
1 000 zł
Alicja Rak
W
20 zł
Wozniak
MS
25 zł
Magda Szczeblewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MB
25 zł
Maria Belica
W
50 zł
Wiola
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AK
10 zł
Anna Kobiela
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Bruno
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Andrzej Kocuba
LK
25 zł
Lena Krekora-Szczęsna
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anna Suchańska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
H
ukryta
Hanna
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PP
ukryta
Patrycja Pinkowicz
MS
25 zł
Magdalena Sorichtq
Dane ukryte
13 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aleksandra
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Ania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
I
25 zł
Izabela
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Magdalena Macirjrwska
AD
25 zł
Aleksandra Duniewska-Olek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
S
50 zł
Sylwia
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
KS
15 zł
Katarzyna Szymczak
ukryta
Kamila Łobińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
20 zł
Karo
KW
25 zł
Katarzyna Wywijas
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Krzysztof
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
20 zł
Paulina
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Agnieszka Kowala
M
25 zł
Marta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
G
25 zł
Gabriela
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
H
ukryta
Hanna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Katarzyna
KS
25 zł
Karolina Saldat
JM
10 zł
Joanna Murawska
25 zł
Kasia Ś
GK
50 zł
Grzegorz Kmiecik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Dominika Zadrożna
M
200 zł
Michał Pałęga
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marcin
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Alicja Szmyd-Krysiak
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
M
ukryta
Magdalena K.
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Ewa
SP
50 zł
Sabina P
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
44 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
5 zł
Aleksandra Morawska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
MP
ukryta
Marta Pustelnik
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BK
ukryta
Barbara Kawala-Nowak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Mira
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
PR
2 zł
Paulina Rz
E
25 zł
Emilia
LS
25 zł
Lukasz Sniezek
K
25 zł
Katarzyna Burnicka
AS
10 zł
Anna Stojanowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
E
100 zł
Emilia i Robert Balachowscy
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
IM
ukryta
Inga Mierzejewska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DB
25 zł
Dorota Białobrzeska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
L
10 zł
Lidia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
25 zł
Justyna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
U
25 zł
Urszula Maczak
RW
50 zł
Robert Wasilewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
GP
50 zł
Gabriela Przyłucka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
5 zł
Paulina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
B
ukryta
Beata
25 zł
Renata Rybicka
MK
25 zł
Magdalena Kutrowska
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Marek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
25 zł
Katarzyna Kurzeja
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ST
10 zł
Sebastian Trojanowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
C
100 zł
Cezary
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Katarzyna Sitkiewicz
TK
25 zł
Tomasz Kaszura
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
5 zł
Agnieszka Kawa
ZB
50 zł
Zbigniew Bień
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Marta Mielniczyn
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Katarzyna
AG
ukryta
Anita Gonia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JR
18 zł
Joanna Ryczek
M
10 zł
Marta
KW
100 zł
Karolina Wilczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda
K
10 zł
Klaudia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MD
1 000 zł
Miroslav Drwal
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Aleksandra
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
E
50 zł
Ewelina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
B
10 zł
Beata
PZ
50 zł
Paweł Zalewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
R
25 zł
Renata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TK
300 zł
Tomasz Kasprowicz
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
ukryta
Agnieszka Kowalczyk
SW
50 zł
Sylwia Wszeborowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Ewelina Sarna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KC
50 zł
Kasia Cisewska
MZ
10 zł
Mirka Ziemkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
P
ukryta
Paulina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
ukryta
Justyna Skupień
M
20 zł
Małgorzata K.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
20 zł
Paulina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
10 zł
Anna
J
ukryta
Just
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AA
25 zł
Anna Antos
F
5 zł
Foru
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
RR
ukryta
Ramona Roman
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MF
100 zł
Monika Famula
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Paweł Krawczyk
10 zł
Paweł Krawczyk
PS
50 zł
Paulina Stepień-Matuszczyk
M
33 zł
madziula20vip
E
100 zł
elwira-k80
J
10 zł
judytamospinek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KA
10 zł
Klaudia Adamusiak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dorota
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MT
200 zł
Marta Tomala
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
34 zł
Kinga
S
25 zł
Sylwia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Anna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BB
50 zł
Barbara Butowicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
SF
10 zł
Sylwia Firszt
MB
5 zł
Magdalena Bromber
M
1 zł
Monika
OM
25 zł
Ola Majewska
S
10 zł
Sylwia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MZ
25 zł
Małgorzata Zawalska
IM
25 zł
Izabela Moskal
B
50 zł
Beata Lewandowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MK
13 zł
Małgorzata Kotala
IS
ukryta
Iwona Sztando
E
100 zł
Edyta Głowacz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
NC
50 zł
Natalia Chudzicka
JT
50 zł
Joanna Turowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
D
25 zł
Dominika Kruk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
ED
35 zł
Ewa Daszuta
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Aneta Kistur
D
6 zł
Dominik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BK
20 zł
Barbara Krzyżelewska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marta
G
450 zł
Gabriela Kołecka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
150 zł
Mirosława Groth
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MH
25 zł
Magdalena Helińska

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

B
50 zł
Bartosz Pryba

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

360 552 zrzutki

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 606
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.