id: szzbyy

#DezynfekujemyKaretki Pogotowia Ratunkowego w Polsce

#DezynfekujemyKaretki Pogotowia Ratunkowego w Polsce

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 763 zł 
z 200 000 zł
0%
zakończona 03.05.2020r
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W związku z panującą pandemią koronawirusa zwracamy się do wszystkich chętnych, którzy chcieliby udzielić wsparcia naszej służbie zdrowia, a konkretnie Pogotowiu Ratunkowemu. Orange Food Zygmunt Makarski to autoryzowany przedstawiciel EGP System zajmującym się od kilku lat wykorzystywaniem nanotechnologii w zakresie ochrony zdrowia i profilaktyki oraz całkowitej dezynfekcji metodą zamgławiania. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 zaoferowali bezpłatną usługę dezynfekcji karetek Pogotowia Ratunkowego, a wszystko rozpoczęło się w województwie Śląskim. Udało się już zdezynfekować sporą liczbę karetek m.in w Chorzowie, Pyskowicach, Gliwice, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Świętochłowice, a następne miasta czekają w kolejce. Metoda ta zabezpiecza bakteriologicznie pojazdy i pomieszczenia do 2 miesięcy. - To przecież pracownicy Pogotowia Ratunkowe są narażeni w pierwszej kolejności na zachorowanie, jeśli ich braknie to co będzie dalej - zastanawia się właściciel firmy Zygmunt Makarski.

qe1c6d7cb8cb27d6.jpeg


Potrzeby w tym zakresie są dużo większe, a nasze możliwości finansowe ograniczone i nie jesteśmy w stanie finansować w dalszym ciągu tych usług bez wsparcia. - Do końca kwietnia chcielibyśmy wykonać dezynfekcję w województwie Śląskim, a następnie pomóc w kolejnych województwach, ponieważ potrzeb jest mnóstwo - mówi właściciel firmy Zygmunt Makarski.

v16b0c24f3d5d616.jpeg


Zwracamy się do ludzi dobrej woli - firm i osób fizycznych o sponsorowanie dezynfekcji karetek pogotowia. Koszt dezynfekcji jednej karetki (ozonowanie, zamgławianie płynem SMKA(Ag+Au+H2O2) oraz 5-litrowy płyn SMKA na wyposażenie pojazdu) wynosi 450 złotych brutto. Po zebraniu 80% potrzebnej kwoty na dany oddział Pogotowia Ratunkowego (średnio 10 karetek), my pokryjemy 20% pozostałych kosztów z naszych środków. Każdy darczyńca otrzyma protokół wykonania usługi potwierdzony przez dany oddział Pogotowia Ratunkowego. Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.         


  


Nasza Fundacja postanowiła wspomóc działania Pana Zygmunta, który jak sam powiedział nie ma czasu na wysyłanie apeli i próśb, ponieważ chce nieść pomoc i codziennie musi być w różnych miastach, aby zdezynfekować kolejne karetki Pogotowia Ratunkowego.


O firmie:

Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Europie, która już od 5 lat wykorzystuje nanotechnologię w profesjonalnej profilaktyce ochrony zdrowia oraz dezynfekcji.   W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 oferujemy zabiegi dezynfekcji obszarów również po kontakcie z osobami chorymi lub podejrzanymi o zachorowanie na COVID-19. Zabiegi dezynfekcji przeprowadzamy w obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych środkach komunikacji lądowej i powietrznej oraz w pomieszczeniach biurowych. Usługa dezynfekcji SYSTEM EGP realizowana jest metodą opryskową lub za pomocą mgławienia preparatem o potwierdzonej skuteczności działania. Zabieg jest zgodny z wytycznymi WHO. Uzgodnione zamówienia na usługę dezynfekcji realizujemy terminowo. Wspieramy przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki w skutecznym zabezpieczaniu obiektów. Eliminujemy straty i zagrożenia . SYSTEM EGP zapewnia bezpieczeństwo sanitarne, ekonomiczne i wizerunkowe swoim klientom. Kierujemy się zasadami pełnego partnerstwa wobec klientów, dostawców oraz pracowników. Bezpłatny audyt oferowany przez SYSTEM EGP polega na sprawdzeniu przez naszego fachowca stanu zabezpieczenia mikrobiologicznego obiektów. W wyniku ekspertyzy powstaje rzetelny raport o stanie zabezpieczenia obiektu. Opracowany raport pozwala na zweryfikowanie skuteczności i wydajności dotychczas stosowanych metod. Działania są wdrażane i realizowane w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Posiadamy wdrożone i utrzymane certyfikaty NOWY WYMIAR CZYSTOŚCI Współpracujemy z ośrodkami naukowymi w celu podnoszenia świadomości społecznej w zakresie zagrożeń, jakie niesie ze sobą niewłaściwe podejście do kwestii sanitarnych w przedsiębiorstwach, miejscach użyteczności publicznej, gospodarstwach domowych oraz transporcie. Dezynfekcja klimatyzacji i instalacji wentylacyjnych to podstawa wykonania dobrego zabiegu. EGP SYSTEM ® do zamgławiania wykorzystuje nanotechnologiczne preparaty, które poprzez osadzenie się biologicznie czynnych nanocząstek na wszystkich powierzchniach ( w systemach klimatyzacji wentylacji, na ścianach, sufitach, urządzeniach, meblach, materacach, pościeli itp.)  zapewniają długotrwałą ochronę otoczenia zapobiegając szybkiemu rozwojowi patogenów. Jest to innowacyjna metoda o bardzo dużej skuteczności. Dezynfekcja prowadzona samodzielnie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. W przypadku dużego skażenia warto zwrócić się o pomoc do fachowców. Technicy EGP SYSTEM dysponują odpowiednim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu dezynfekcja będzie przeprowadzona w sposób bezpieczny. Do dezynfekcji oraz ochrony mikrobiologicznej powierzchni stosujemy preparaty o najwyzszych standardach, Virusolve+ - certyfikat dopuszczenia do celów medycznych oraz SMKA Au Ag H2O2. Istnieje możliwość zastosowania innych preparatów.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MS
Marcin
100 zł
_Z
_Ewelina_
100 zł
WK
Wojciech Komorowski Remo Invest
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

774 635 zrzutek

i zebrali

574 400 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?