id: t283mb

Części do komputera

Części do komputera

Opis zrzutki

Cześć i czołem! Ja jestem Michał, który wpadł na pomysł, aby wspomóc się zrzutka.pl gdzie to spełni swe marzenia o zakupie nowych części do komputera o których mu się marzy tylko nie ma to na za wiele pieniędzy, a wydatki nie idą w nic innego jak wyżywienie oraz życie.

Marzenia się spełniają z ZRZUTKA.PL

Kim jestem?

Pewnie każdy zada Sobie pytanie kim jestem i skąd potrzeba na takowe części do komputera, a właśnie stąd - od kilku lat stacjonuje na komputerze za 500 złotych przy czym nie mogę pozwolić Sobie na grę ze znajomymi przez co czuje się przez to nie najgorzej, ale zrzutka.pl podsunęła pomysł przez, który mogę spełnić Swoje marzenia, czyli ulepszyć Swoje części w komputerze, dzięki Wam! Każdy grosz się liczy , nawet złotówka. Jeżeli nie dacie rady nazbierać przeznaczonego celu ja próbuję go dopełnić i to dzięki Wam, z myślą o Was będę mógł cieszyć się nowym można powiedzieć komputerem, gdyż i wyłącznie tyle mi potrzeba do tego szczęścia!

Intel Core i5-8600

Poczynając od początku. Moim oczekiwaniem jest zintegrowana część do komputera, która zwie się ,, procesorem ,, - potrzebna mi jest do grania w gry, które są wymagające, a mój komputer wymagań tych nie spełnia. Dlatego też zapotrzebowaniem jest ten oto procesor, który spełni me wymagania przez kolejne gry, które będą produkowane przez producentów gier. Kwota takowego procesora / części do komputera wynosi 1 219,00 zł dlatego też postanowiłem się wspomóc Wami. Ludźmi, którzy pomogą z dobrego serca i pomogą spełnić moje marzenie!

ASUS PRIME H310M-K

Drugą częścią jest tak zwana ,, płyta główna ,, - można stwierdzić, iż jest to serce komputera, które również jest wymagające gdyż bez tego nie pójdzie powyższy procesor. Kwota tutaj znów nie jest kolosalna, gdyż kosztuje tylko 269,00 złotych przez co zakup bym ustanowił bez problemu, ale ze względu na powagę sytuacji niestety i ta część jest dla mnie czymś co nie jestem w stanie kupić.

Pozdrawiam, Michał UrbszysZłotówka warta wiele :)

Dziękuje za pomoc każdej osobie!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

 
Michał Urbszys
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

754 513 zrzutek

i zebrali

545 969 338 zł

A ty na co dziś zbierasz?