POMÓŻMY SPELNIC MARZENIE ERYKA ID: t28dwn

19 497 zł z 100 000 zł

19%

19 497 zł

z 100 000 zł

6 dni

do końca

42

wspierających
19%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Mama Eryczka jest dzielna kobieta i do tej pory radziła sobie sama lecz teraz przyszedł taki czas ze musimy jej pomóc...

Otwórzmy serca i pomóżmy Eryczkowi stanąć na nóżki.

Pomóżmy spełnić marzenie Eryka.

W Polsce nie dają nam zadnych szans aby Eryczek mógł stanąć na nogi. Zagranicą jest to możliwe jestesmy po wizycie w klinice ortopedii w Aschau w Niemczech okazało się, że konieczna jest operacja biodra prawego i lewego.Wizyta odbyła się 17.07.2019 kosztorys operacji oraz proponowanego zaopatrzenia ortopedycznego otrzymamy za około 6 tygodni,bądź wczesniej.

Jednak aby nie tracić czasu już teraz ruszamy ze zbiórką środków na ten cel. Wiemy,że koszt operacji może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niestety nie stać nas aby samodzielnie sfinansować takie działanie.Oprócz Eryka mamy jeszcze 2 dzieci.W związku z powyższym proszę państwa o wsparcie naszej zbiórki dowolną kwotą ponieważ każdy wpłacony grosz przybliża nas do wyjazdu na operację.

Operacja może odbyć się odrazu jak tylko zbierzemy potrzebne pieniążki. Wstępnie założyliśmy 100 tysięcy zł a po otrzymaniu kosztorysu kwota może ulec zmianie :) Zebrane środki zostaną przelane na utworzone konto przez naszą fundacje na siepomaga,a następnie do kliniki ortopedii w Aschau w Niemczech.Za każdą wpłaconą kwotę bardzo serdecznie dziękujemy,przybliży to nasz cel.

Eryk ma 11 lat. Urodził się w 37 tygodniu ciąży jako zdrowe dziecko. W szpitalu został zarażony gronkowcem złocistym. Od dnia 11.10.2008 NA OIOMIE zaczęła się ciężka walka o jego życie.

U Eryka zdiagnozowano krwiopochodne wieloogniskowe zapalenie kości, sepsę, ostrą niewydolność oddechową, miał wszczepiony lek do kości udowych. Dnia 26.11.2008 został wypisany do domu.Do dnia dzisiejszego po długiej chorobie Eryk ma skutki uboczne: problemy ze sercem – fizjologiczne niedomykalności zastawek serca, niedoczynność tarczycy, niedowład spastyczny kończyn dolnych, zwichnięte biodra, niedobór wzrostu, brak prawidłowego rozwoju psychomotorycznego, krótszą nogę o 1 cm, ADHD, zniekształcenia układu mięśniowo-szkieletowego.

Eryk jest pod opieką wielu specjalistów tj. : endokrynolog, neurolog, ortopeda, genetyk, logopeda, psycholog, psychiatra, kardiolog, rehabilitant.Jedyna szansa to wyjazd na operację za zagranicę do kliniki w Ashau.

Wpłacający42

MK
Marcin Kwiecien
50 zł
DB
Damian Bulanda
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
D
Dom kultury Jowisz w gaworzycach
2 719,28 zł
J
Joanna fartuszyńska
120 zł
M
Małgorzata Żółkiewicz
210 zł
DJ
Daniela Janicka
110 zł
M
Marta Tylak
100 zł
D
Daria Czajkowska
55 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

385 614 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?