Opis zrzutki

Uwaga! Chore zwierzaki proszą o pomoc! Rak nie wybiera. Dotyczy tam samo ludzi, jak i zwierząt, ale nie musi być wyrokiem. Codziennie w EKOSTRAŻY walczymy o życie naszych ukochanych podopiecznych z chorobą nowotworową. Ich życie i zdrowie leży w naszych rękach. Jednak każde badanie, naświetlanie, leki to ogromne koszta, a zaczyna brakować pieniędzy... Prosimy, nie pozwólcie odejść Saxonowi, Helence, Mili, Marcie, Gnomce i Nabłonce. Ich dalsze szczęśliwe życie to tylko kilka złotych od każdego z nas. Zwierzęta cierpią w milczeniu. Musimy im jakoś pomóc, a skoro są szanse, to nie możemy się poddać. Prosimy, pomóżcie nam zmieniać ich los!

r922bc4725e09e1c.jpegSaxon został odebrany od człowieka, który usuwał mu własnoręcznie guzki kombinerkami. Sama historia mrozi krew w żyłach, ale niestety problemy Saxona na tym się nie zakończyły. Obecnie walczy z chłoniakiem... Widzimy już poprawę, stan skóry zdecydowanie się polepsza. Nie możemy przestać walczyć!

PS. Niestety Saxon przegrał walkę z infekcją, która dopadła go, gdy był osłabiony chemioterapią.

rd91283534121071.jpeg

U Mili najpierw zdiagnozowano nowotwór płaskonabłonkowy. Terapia już prawie za nami. Mila jest otoczona miłością w najlepszym domu tymczasowym. Niestety pojawił się przerzut do węzła chłonnego... Nie poddajemy się i walczymy dalej, ale ciągłe kontrole i dalsza terapia wykańczają nas finansowo.

bc8fdff3a0c1d241.jpeg

Helenka to wyjątkowy przypadek - jej właścicielka po długotrwałych próbach leczenia zwróciła się do nas po pomoc. Była zdeterminowana, by ratować ukochaną kotkę, ale niestety finanse nie pozwalały jej na dalszą terapię. Nie odmówiliśmy pomocy i Helenka przeszła leczenie, teraz już czuje się znacznie lepiej. Doceniamy, że właścicielka nie poddała się i nie wstydziła poprosić o pomoc. Ale teraz to my Was musimy prosić o wsparcie jej leczenia!

lf4d752195017182.jpegGnomka to chyba najtrudniejszy przypadek, bo nowotwór to tylko fragment jej problemów... Jej diagnoza to rak płaskonabłonkowy i ogromna przepuklina na boku. Najpierw czeka ją zabieg przepukliny. To starsza kotka i straszna gaduła. Widać, że dużo przeszła. Ma też chorą trzustkę. Jej zęby były w tragicznym stanie, dlatego konieczne było usunięcie wszystkich. Ale Gnomka się nie poddaje i my też nie możemy!

eed2c91f09d1d6d0.jpeg

Kotka Marta bytowała w Świniarach na stacji diagnostycznej. Została znaleziona z wielkim guzem na nosie i czole.

Jest już po tomografii - guz jest obszerny, nacieka na kości, do mózgu i jest w jamie nosowej. Jest bardzo agresywny, więc trzeba działać szybko. Nie poddajemy się. Niestety koszty takiego leczenia są ogromne, więc żeby zacząć walczyć o jej życie, musimy dostać wsparcie...

oefa9b43ac8239c7.jpeg

Nabłonka w momencie znalezienia była tak słaba, że nie dawała rady jeść i pić, choć słaniała się z odwodnienia. Połowa jej noska była wyżarta przez nowotwór, a z tego, co pozostało, leciała gęsta ropa z krwią. Trafiła na leczenie stacjonarne, a po ustabilizowaniu jej stanu przejdzie terapię onkologiczną.

e7a731e7e602a28f.jpegl2b0408cf2db2ba8.jpegx8e6066f95d6073a.jpeg

Nasi podopieczni bardzo dzielnie znoszą leczenie. Mają wielką wolę życia, dlatego dajemy z siebie wszystko, by im pomóc. Błagamy o Wasze wsparcie - nawet kilka złotych od każdego z Was to być czy nie być dla nich wszystkich!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 54

MS
Magdalena Serwaciuk
350 zł
 
Dane ukryte
100 zł
K
Kaś
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Pucek
100 zł
J
Jadwiga
62 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
PSIjaciel_4U_Pabianice
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 992 zrzutki

i zebrali

441 643 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?