id: t2e33g

Kropelka do kropelki dorzuć się do hospicyjnej łazienki

Kropelka do kropelki dorzuć się do hospicyjnej łazienki

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 765 zrzutek i zebrali 1 162 140 471 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Niespodzianka!!! 😃

  Nasza zbiórka na łazienkę do Hospicjum potrwa jeszcze tylko 2 dni. Na ostatniej prostej mamy dla Was coś specjalnego. Dla WSZYSTKICH, którzy dziś i jutro zrobią wpłatę w kwocie min 20zł i w wiadomości na FB przyślą nam swój adres wyślemy jedyny i niepowtarzalny kalendarz hospicyjny na 2021 rok 🙂

  To jak, kto wpłaca? 😉


  a16a38bf8f3f0644.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od kilku lat bracia Bonifratrzy wraz z wolontariuszami prowadzili w okresie Wszystkich Świętych zbiórkę pieniędzy na wrocławskich cmentarzach. Znacie nas Państwo, ponieważ często to Wasi bliscy korzystali z naszej pomocy. Odwiedzając ich na cmentarzach wspieraliście jednocześnie naszą działalność, a Wasze serca zawsze były otwarte i chętne do pomocy.

Ten rok jest wyjątkowy, komplikuje dotychczasowe inicjatywy i większość planów. Ze względu na pandemię mniej nas będzie fizycznie na cmentarzach, zamierzamy jednak wykorzystać Internet i poprosić Was także tutaj o wsparcie.

Dzięki Państwa ofiarności i przekazanym w ubiegłych latach datkom mogliśmy pomóc Hospicjum Bonifratrów we Wrocławiu w zakupie sprzętu, opatrunków i wyrobów medycznych oraz wspomagać jego bieżące funkcjonowanie.

W ostatnim roku za zebrane fundusze zakupiony został sprzęt medyczny w postaci koncentratorów tlenu i ssaków przeznaczony dla pacjentów, którymi opiekujemy się na terenie województwa dolnośląskiego w ramach hospicjum domowego.

W tym roku zebrane środki chcemy przeznaczyć na wykonanie profesjonalnego, nowoczesnego  pokoju kąpielowego dla pacjentów Hospicjum Bonifratrów we Wrocławiu – z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych i  wanną do kąpieli chorych leżących. Takie pomieszczenie zdecydowanie ułatwi opiekę nad ciężko chorymi i niesamodzielnymi Pacjentami.


Kropelka do kropelki dorzuć się do hospicyjnej łazienki :-)


Bliższe informacje o prowadzonej działalności https://bonifratrzy.pl/hospicjum-wroclaw/

oraz na https://www.facebook.com/hospicjum.bonifratrow

Liczymy na Was !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 194

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków