id: t329xs

XVI Koncert Poetycki

XVI Koncert Poetycki

Nasi użytkownicy założyli 1 179 624 zrzutki i zebrali 1 233 671 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • 9YqhEqhW2O4gAAAABJRU5ErkJggg==


  Mamy akcje, że są aukcje! Kolejną formą wsparcia dla realizacji celu charytatywnego XVI Koncertu Poetyckiego, są nasze aukcje na Allegro Charytatywni, które właśnie wystartowały.


  Wygrywając aukcję wspierasz ideę XVI Koncertu Poetyckiego, a jednocześnie piękna cegiełka, może stać się również unikalnym prezentem dla Twoich najbliższych, z okazji zbliżających się Świąt.


  Na aukcjach znajdzie się wiele ręcznie robionych produktów, specjalnie na cel XVI Koncertu Poetyckiego. Dla nas są one bezcenne, dlatego poprzez aukcję samodzielnie nadasz im wartość. Wszystkie produkty przekazane na licytacje są robione z wdzięcznością, przez osoby bliskie Nereuszowi. 


  Licytuj teraz na Allegro Charytatywni


  PS. To jeszcze nie wszystkie aukcje, więc obserwujcie kolejne, które pojawią się już wkrótce 🧡

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Koncert Poetycki, który organizujemy co roku w okresie świątecznym, jest niezwykłym doświadczeniem spotkania z piękną muzyką i cudownymi ludźmi. Autorskie aranżacje piosenek m.in. Marka Grechuty, Grzegorza Turnaua, Anny Marii Jopek, Andrzeja Zauchy, SDM-u i wielu innych, wykona 40 wokalistów i instrumentalistów - profesjonalistów i amatorów - pasjonatów dźwięków i czynienia dobra.

Jak co roku gramy charytatywnie, aby zebrać środki na organizację zajęć rozwijających potencjał dzieci i młodzieży w świetlicy i klubach młodzieżowych.

Zapraszamy do udziału w koncercie również Ciebie - osobiście w Rudzie Śląskiej lub online podczas transmisji koncertu w dniiu 04.12.2022 o godz. 19:00. W ubiegłym roku w koncertach uczestniczyło ponad 2500 osób!

Ukoimy pięknem, zainspirujemy dobrem, przekażemy najlepszą energię!


Terminy Koncertów:

 • sobota 03.12.2022r. godz. 17:00 - REZERWUJ
 • niedziela 04.12.2022r. godz. 16.00 - REZERWUJ
 • niedziela 04.12.2022r. godz. 19.00 - REZERWUJ
 • TRANSMISJA ONLINE niedziela 04.12.2022r. godz. 19.00 - REZERWUJ

 

Miejsce XVI Koncertu Poetyckiego: Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej, ul. Piotra Niedurnego 69, 41-709 Ruda Śląska

 

Streaming online LIVE: niedziela 04.12.2022r. godz. 19.00 na Youtube i Facebook


Patroni XVI Koncertu Poetyckiego:

k07a6731248c53b1.pngl40783a6120ef6c4.png


CZYM ZAJMUJE SIĘ STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA?


„Nereusz” powstał w 1999 roku z inicjatywy młodzieży Oazowej i jej opiekuna – ks. Waldemara Pawlika w Rudzie Śląskiej – Halembie. Jest Stowarzyszeniem katolickim. Posiada osobowość prawną cywilną i kościelną, a od roku 2007 status Organizacji Pożytku Publicznego.

Stowarzyszenie powstało po to, by wspierać rozwój tych, którym szczególnie trudno, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Aktualnie prowadzi zajęcia profilaktyczne dla dzieci w jednej świetlicy, trzy kluby młodzieżowe, trzy kluby seniora, organizuje wypoczynek letni i zimowy, podejmuje wiele inicjatyw na rzecz rodzin oraz mieszkańców dzielnic, w których działa (gry rodzinne, turnieje sportowe, rekolekcje). Wspiera również osoby skrajnie ubogie poprzez współpracę z Parafią św. Andrzeja Boboli w Rudzie Śląskiej. W swoim doświadczeniu Stowarzyszenie ma także prowadzenie poradnictwa obywatelskiego, klubiku rodzica, grup profilaktyczno – rozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz organizację szkoleń i wyjazdów terapeutycznych dla rodzin.

Stworzyliśmy Centrum Rozwoju Rodziny, w którym rodzina przeżywająca trudności otrzymuje wsparcie specjalisty lub innej rodziny. To miejsce, gdzie dorośli wymieniają się swoimi radościami i doświadczeniami oraz spędzają czas ze swoim dzieckiem i innymi rodzinami.

Stowarzyszenie pragnie wspierać zgodnie z Ewangelią, wskazując, że Pan Bóg, bez względu na ludzkie historie i problemy kocha i pragnie szczęścia każdego.

Rozwój człowieka traktuje całościowo, troszcząc się o wszystkie jego sfery. Stara się odpowiedzieć nie tylko na podstawowe potrzeby osób, którym pomaga (poprzez organizowanie żywności, ubrań, podręczników, itp.), ale zapewnia im również przestrzeń wszechstronnego rozwoju, zachęcając do tworzenia dobra.

Inspiracją do przełamywania schematów w podejmowanych działaniach jest patron – św. Filip Neri.


Więcej informacji o nas znajdziesz na NEREUSZ.PL, gdzie serdecznie zapraszamy.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Pakiet SILVER - Patron Koncertu
Zostajesz Patronem Silver XVI Koncertu Poetyckiego. Poza dobroczynnym charakterem darowizny na cele tegorocznego Koncertu, chcemy zaoferować Ci pakiet...
1000 zł

Kupione 2

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Pakiet GOLD - Patron Koncertu
Zostajesz Patronem Gold XVI Koncertu Poetyckiego. Poza dobroczynnym charakterem darowizny na cele tegorocznego Koncertu, chcemy zaoferować Ci pakiet z...
4000 zł
Zakończona

Posty dla nagród/ofert 2

Posty do nagród/ofert z progu 4000.00 zł 1

Nowy Patron GOLD!

Jeśli masz dostęp do posta,

Posty do nagród/ofert z progu 1000.00 zł 1

Nowy Patron SILVER!

Jeśli masz dostęp do posta,

Wpłaty 43

KJ
Krystyna Jeż
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DK
Dorota Kansy
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MG
Mariusz Grzesiak
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!