id: t34mjh

Zbiórka na Leczenie i Rehabilitację Karoliny

Zbiórka na Leczenie i Rehabilitację Karoliny

Nasi użytkownicy założyli 1 186 865 zrzutek i zebrali 1 247 643 230 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele,


Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla naszej siostry Karoliny, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Była pasażerem samochodu który wpadł w poślizg i w który uderzyło drugie auto. Całe uderzenie było bezpośrednio w miejsce gdzie ona akurat siedziała. Cudem jest to, że Karolina jest z nami! Jednak jej obrażenia są bardzo poważne...


Siostra doznała wielu obrażeń w tym wewnętrznych jak pęknięta wątroba, obite płuco z odma, obite serce, czy lekki wylew. Jednak przede wszystkim wielu złamań t.j. złamane lewe udo, mostek, trzy żebra, kości prawego śródstopia w czterech miejscach oraz złamana miednica również w czterech miejscach (kość krzyżowa i łonowa). Przed nią długa droga do wyzdrowienia, która będzie trwała kilkanaście miesięcy. Pierwsze miesiące Karolina spędzi leżąc, całkowicie unieruchomiona. Niestety już w tym momencie przy pobycie w szpitalu walczy też z odleżynami.


Po wyjściu ze szpitala potrzebna jest codzienna rehabilitacja i opieka pielęgniarska, a po kolejnej operacji rehabilitacja w wyspecjalizowanym ośrodku. Nie mamy szansy przy takich rozległych obrażeniach na opiekę nfz (brak miejsc w ośrodkach specjalizujących się takimi przypadkami). Środki potrzebne są na start na wypożyczenie sprzętu, łóżka rehabilitacyjnego, materaca przeciwodleżynowego, środków chemicznych/kosmetycznych czy leków, zanim dostaniemy wolne miejsce w ośrodku.


Nasza mama, która mogłaby się nią opiekować, również boryka się z problemami zdrowotnymi, w tym chorą ręką. Dlatego niezbędny jest pobyt Karoliny w ośrodku rehabilitacyjnym, aby miała szansę na powrót do normalnego życia i na nowo mogła zacząć chodzić.


Zbieramy fundusze na rehabilitację i opiekę pielęgniarską, aby mogła otrzymać niezbędne wsparcie medyczne do czasu uzyskania odszkodowania. Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie i zbliża nas do celu!


Środki ze zbiórki, które będą nadwyżką po uzyskaniu odszkodowania, przekażemy na leczenie dzieci poszkodowanych w wypadkach.


Prosimy o wsparcie i pomoc w tej trudnej dla nas sytuacji. Każda, nawet najmniejsza kwota, przybliży Karolinę do pełnego wyzdrowienia.


Pomóżmy jej odzyskać uśmiech i radość z zabaw z małymi siostrzenicami, które tak uwielbia. :)


Z góry dziękujemy za wszelką pomoc. <3


Z wyrazami wdzięczności, Rodzina Karoliny

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 220

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków