id: t36etu

Leczenie i rehabilitacja Kamil Tylutki strażak PSP

Leczenie i rehabilitacja Kamil Tylutki strażak PSP

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 374 zrzutki i zebrali 1 197 756 891 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Moi drodzy,

nazywam się Kamil, moje życie zmieniło się w ciągu jednej chwili…

w dniu 05 grudnia 2023 r. uległem wypadkowi podczas zdarzenia pożaru budynku.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, zastaliśmy rozwinięty pożar budynku o palnej konstrukcji dachu, w trakcie zdarzenia doszło do zawalenia dachu i ściany szczytowej budynku, w wyniku czego zostałem przysypany spadającymi cegłami, musiałem być wydobyty przez ratowników i przetransportowany do karetki. W wyniku doznanych urazów uszkodzeniu uległa twarzoczaszka, klatka piersiowa, jama brzuszna, miednica i kończyny dolne. Po przyjeździe do Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego we Wałbrzychu zespół lekarzy podjął decyzje o natychmiastowym operowaniu mnie w wyniku doznanych licznych urazów wewnętrznych. Cały czas byłem na podtrzymaniu oddechowym oraz leczeniu farmakologicznym oraz uzupełnianiu krwi. Obecnie stan mój wymaga dalszej hospitalizacji na oddziale rehabilitacyjnym, stałej diagnozy oraz konsultacji w zakresie dalszych zabiegów. Systematyczna i dostosowana do moich potrzeb rehabilitacja jest gwarantem powrotu do zdrowia. Muszę to zrobić dla siebie i mojego dziewięcio miesięcznego synka, który bardzo mnie potrzebuje.

Z wielką nadzieją zwracam się do Was o wsparcie mojego leczenia w celu szybkiego powrotu do zdrowia i ukochanej służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze.

Serdecznie dziękuję za każdą złotówkę oraz każde udostępnienie informacji o mojej zbiórce. Każda wpłata i każde przekazanie informacji dalej w świat to dla mnie ogromne wsparcie i kolejny krok do lepszej przyszłości i powrotu do pełnej sprawności.

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 979

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków