id: t384xh

Pomóż sportowcowi stanąć na nogi

Pomóż sportowcowi stanąć na nogi

Nasi użytkownicy założyli 1 067 987 zrzutek i zebrali 1 164 454 379 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • AKTUALIZACJA

  Na wstępnie chcielibyśmy z całego serca podziękować każdej osobie, która dołączyła się do zrzutki! Jesteśmy świadomi, że oszacowana kwota nie wystarczy na długo, jednak da nam czas na podjęcie dalszych kroków.


  Od miesiąca tata przebywa w Ośrodku Rehabilitacji Ruchu w Krzeszowicach. Każdego dnia podczas ćwiczeń daje z siebie wszystko. Pierwsze rezultaty są widoczne gołym okiem. Na ten moment tata jest całkowicie odłączony od wszelkiego rodzaju maszyn. Jest on również w stanie wytrzymać parę godzin na wózku. Podejmowane są pierwsze próby samodzielnego spożywania posiłków. Optymistyczne podejście do pracy nie opuszcza nawet w gorszych momentach, które oczywiście się zdarzają- jak każdemu z nas.

  Niestety w dobie pandemii wszelkiego rodzaju widzenia są zabronione, dlatego też nie jesteśmy w stanie osobiście pocieszyć czy potrzymać za rękę. Pozostają nam rozmowy telefoniczne oraz okazjonalne video rozmowy. Zamieszczone zdjęcia mamy jedynie dzięki serdeczności pracowników placówki.

  qc4d76477f4bde44.jpeg


  u549b7359439d4a0.jpeg

  g70ba91d1b402c6d.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóżcie nam zapewnić dobrą opiekę rehabilitacyjną dla naszego taty.

Dwa tygodnie temu uległ wypadkowi, na skutek którego złamał odcinek C5 kręgu szyjnego oraz doznał uszkodzenia kręgu C4 oraz C6. Spowodowało to zaburzenie czucia od lini sutków. Dzięki pomocy specjalistów tata jest w stanie odzyskać sprawność.


Tata jest zapalonym sportowcem, biega w maratonach, wspina się po skałkach, trenuje siatkówkę oraz pływa. Niemal żadna dyscyplina sportu nie jest mu obca. Chcemy pozwolić mu wrócić do radości, której doświadcza podczas wysiłku.


Głównym celem zbiórki jest pobyt w klinice rehabilitacyjnej a następnie wizyty domowe, które niestety są bardzo kosztowne. W tym przypadku każda chwila ma znaczenie, im szybszej rozpoczniemy leczenie tym większe szanse na ponowną samodzielność taty.


Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 958

preloader

Komentarze 50

 
2500 znaków