Wpłać na zrzutkę: 1200km przez góry Atlas - wyścig życia

KJ
Krystian Jakubek
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Dla hazardzistów

  Los na loterii! W puli co najmniej 5 cennych nagród (foto), to jest:

  - limitowana, nowa koszulka kolarska S* Carpatia Divide 2019

  - limitowana, nowa bikepackingowa torebka Crosso "Carpatia Divide", wygrana w 2019r. - mała

  - limitowana, nowa bikepackingowa torebka Crosso "Carpatia Divide", wygrana w 2019r. - pod górną rurę

  - nowa, oryginalna kolarska filiżanka z Bolesławca, prezent od United Colours of Cycling :)

  - nowa czapeczka Race Through Poland #29 2019r.


  Losowanie odbędzie się w formie streamu LIVE w ustalonym terminie w styczniu 2021r. Jest spora szansa, że do puli trafi więcej ciekawych fantów :). Darmowa wysyłka na terenie kraju.


  Dodane do puli:

  - wizyta u fizjoterapeuty Macieja Kempki (Wrocław lub Sieradz); trzy słowa o Macieju na dole "aktualności" w opisie zbiórki

  - darmowy pakiet startowy w rowerowym maratonie na orientację Świętokrzyska Jatka 07.08.2021r. + moja rada i pomoc przed wyścigiem (gorąco polecam)

  - darmowy pakiet startowy w rowerowym maratonie na orientację Bike Orient 03.07.2021r. + moja rada i pomoc przed wyścigiem (tak samo gorąco polecam :p)


  *koszulka mniej więcej do wzrostu 182cm, na szczupłego kolarza

  rozwiń
  Dla hazardzistów
 • Rowerowa bransoletka

  Wykonam dla Ciebie bransoletkę z nowego łańcucha rowerowego. Do wyboru srebrna (niklowana) lub złota (pokryta azotkiem tytanu) i dowolny kolor syntetycznego sznureczka. Podczas wpłaty proszę o podanie opcji i obwodu nadgarstka przez "wiadomość do organizatora".


  Bransoletka jak na zdjęciu, regulowana. Darmowa wysyłka listem poleconym (w obrębie Polski) lub odbiór osobisty. Nagrody realizowane i wysyłane na bieżąco :)

  rozwiń
  Rowerowa bransoletka
 • Plakat

  W Twoje ręce trafi profesjonalny plakat ~A2 z górskim/pustynnym, marokańskim pejzażem z trasy wyścigu. Opcjonalnie z autografem ;).


  Postaram się, aby do wyboru było kilka różnych zdjęć. Dokładny format do ustalenia. Darmowa wysyłka (w obrębie Polski) lub odbiór osobisty.

  rozwiń
 • Wyścig z mapą!

  Zapraszam Cię na wspólne wystartowanie w rowerowym wyścigu na orientację! To Ty tu dowodzisz! Albo zdajesz się na mnie ;). Razem będziemy planować trasę i szukać skrzętnie ukrytych w terenie punktów kontrolnych. Być może odwiedzimy jakieś ruiny lub kurhany, a może przyjdzie nam przedzierać się przez bagna, strumienie czy pokrzywy. Ale to zależy od nas. Przeszkody zawsze da się jakoś obejść ;).


  Do wyboru jeden z czterech zaproponowanych wyścigów w sezonie 2021. Nagroda nie obejmuje kosztów Twojego uczestnictwa, dojazdu itd.

  rozwiń
  Wyścig z mapą!
 • Plakat premium

  Prawdziwy skarb! Plakat ~A1 ze zdjęciem autorstwa Tadka Ciechanowskiego z najbardziej zabójczego polskiego wyścigu ultra Race Through Poland! Z autografami co najmniej dwóch osób z podium!


  Do wyboru jedno spośród kilkunastu zdjęć Tadka z edycji 2019 lub 2021. Przykładowa fotka w miniaturce.

  rozwiń
  Plakat premium
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.