Wsparcie organizacji Grand Prix Infoszach 2020! ID: t45bve

Wsparcie organizacji Grand Prix Infoszach 2020! ID: t45bve

105 zł z 1 500 zł

7%

105 zł

105 zł

z 1 500 zł

49 dni

49 dni

do końca

4

4

wspierających
7%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kontynuujemy najpopularniejszą serię szachowych turniejów internetowych w Polsce! Naszym celem jest nie tylko popularyzacja gry w szachy i budowanie społeczności, ale chcemy przedstawić szachy jako e-sport i przełamać stereotyp szachów jako nudnego i powolnego sportu.Czy szachy mają szansę się przebić jako e-sport?

Od początku Internetu coraz więcej ludzi gra w szachy za pośrednictwem sieci, a od kilku lat szachy popularyzują się na platformach streamingowych do gier. Postanowiliśmy rozbudować szachową społeczność w polskim Internecie poprzez rozgrywanie turniejów oraz interakcję z widzami. Podsumowaniem ubiegłorocznego cyklu było Infoszach Masters - widowisko rozgrywane systemem pucharowym oglądane przez setki osób. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji chcemy powiększyć skalę tego przedsięwzięcia.


Grand Prix Infoszach 2020

Tegoroczną edycję naszego cyklu rozpoczynamy 28. marca. Będzie ona się składać z 8 comiesięcznych turniejów eliminacyjnych, a zakończy się Wielkim Finałem w listopadzie. Chcielibyśmy zaangażować jak najwięcej osób i stworzyć wydarzenie, które sprawi, że coraz więcej Polaków będzie regularnie grało w szachy w Internecie.
Dlaczego potrzebujemy wsparcia?

Szachowy serwis informacyjny Infoszach działa od 2016 roku i ma charakter niekomercyjny. Cykl turniejów Grand Prix Infoszach również wpisuje się w tę politykę. Zapłatą za naszą ciężką pracę jest satysfakcja z powiększania zasięgów oraz podnoszenia jakości naszej twórczości. Ale co miesiąc ponosimy różne koszta i żeby móc realizować nasze plany potrzebujemy mieć większy budżet. Dzięki kilku udanym zbiórkom oraz Waszemu wsparciu na Patronite , oprócz opłacenia podstawowych potrzeb (serwer, domena itp.) udało nam się zakupić trochę sprzętu. Jednak cały czas jesteśmy daleko od tego, co możemy osiągnąć.

uc0fc78ebd080842.png

Na co przeznaczymy te środki?

W najbliższym czasie planujemy zakup 2 mikrofonów USB i 2 kamerek internetowych:

Przewidujemy także promocję wydarzenia poprzez reklamy na Facebooku oraz poprawę oprawy audiowizualnej. Jeśli uda się zebrać więcej środków, mamy jeszcze bardzo dużo pomysłów na zagospodarowanie budżetu w najbliższym czasie. Między innymi jest to modernizacja naszej strony internetowej, czy też zakup popularnych maskotek Infuś lub innych gadżetów, które przeznaczymy dla fanów.


Jak można jeszcze pomóc?

Jeśli chcielibyście wspomóc nas także w inny sposób np. przygotować nam grafiki czy też innego rodzaju przydatne rzeczy, abyśmy stale polepszali jakość, to śmiało kontaktujcie się z nami poprzez maila [email protected] lub poprzez wiadomości na fanpage.

Pamiętajcie także, że każda reakcja, komentarz, udostępnienie zwiększa nam zasięgi bez kupowania reklam.Śledźcie nas w sieci:

Strona internetowa: https://infoszach.pl

Facebook: https://www.facebook.com/infoszach

YouTube: https://www.youtube.com/infoszach

Twitch: https://twitch.tv/infoszach

Twitter: https://twitter.com/infoszach

Instagram: https://www.instagram.com/infoszach/

Wpłacający4

ZW
Zbigniew Wink
50 zł
R
RKrzysiek
25 zł
K
Kostek
15 zł
K
Kostek
15 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 006 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?