id: t4dguk

KRĘCIMY KLIP Z KAPELĄ BOŻKÓW :)

KRĘCIMY KLIP Z KAPELĄ BOŻKÓW :)

Nasi użytkownicy założyli 1 177 810 zrzutek i zebrali 1 230 661 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

i3628901cfc71942.jpegKOCHANI !

Nasz zespół KAPELA BOŻKÓW czyli muzyczny kwartet Ziemi Kłodzkiej to energiczny skład tworzony przez gitarzystę Oskara Babiaka, basistę i wokalistę Wojtka Grzesiaka, trębacza i harmonijkarza Jacka Mokrzana oraz perkusistę Pawła Fadiejewa. Powstaliśmy w połowie 2018 roku, u podnóża pięknego, mieszczącego się w Bożkowie XVI-wiecznego pałacu rodu von Magnis. Od tego czasu stworzyliśmy szereg autorskich utworów, osadzonych w różnorakiej stylistyce z przewagą funk'y i rock’a, okraszonych nutą jazzu. W czerwcu 2020 własnym nakładem wydaliśmy swoją pierwszą płytę (tłoczone CD) zatytułowaną "Bożków Kapela". Do tej pory zagraliśmy kilkadziesiąt koncertów, odwiedzaliśmy rozgłośnie radiowe, wygrywaliśmy listy przebojów… jednym słowem mamy na swym koncie kilka mniejszych i większych sukcesów, m.in tytuł ARTYSTA ROKU 2021 w plebiscycie Polska Muzyka Alternatywna... ale dość o nas :)


Dlaczego klip? Nakręciliśmy już kilka „teledysków” o ile można je takim mianem nazwać (wszystkie są do oblukania na naszym kanale YT). Choć sami nastolatkami już nie jesteśmy :P , to całe życie przed nami i nadal chcemy się spałniać w tym co robimy. Niestety nie posiadamy żadnego budżetu, choć jesteśmy zespołem miejscami mniej lub bardziej znanym to z pewnością nie należymy do tzw. mainstreamu, nie możemy liczyć na sponsorów, kontrakty, wytwórnie itd.. jednym słowem alternatywa :)

Klip który chcemy nakręcić "Venus z bosą nogą" będzie artystyczny, tworzony w kooperacji z kilkoma instytucjami, m.in z teatrem ognia... ale nie zdradzajmy szczegółów.


WESPRZYJ naszą zbiórkę ! Co otrzymasz w zamian? Satysfakcję widząc nasze uśmiechnięte buźki, osobiste podziękowania i uściski dłoni podczas koncertów oraz poczucie że powstało coś również TWOJEGO oraz że pomogłeś nam nadal spełniać swoje pasje i zajawki, które przecież ma każdy!


UDOSTĘPNIJ zbiórką rodzinie, znajomym.. niech i oni mają możliwość skorzystania z tej rewelacyjnej możliwości :P


LUDZISKA którzy najmocniej przyczynią się do powstania klipu znajdą się oczywiście w "Alei Sław" oraz otrzymają podzięki w naszych kanałach YT / FB / INSTA :)


DZIĘKUJEMY Z GÓRY ZA KAŻDĄ MONETĘ :)

l74dfe8141eb2f59.jpeg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

AD
Sekcja Rapu
20 zł
PF
Mama Krysia
100 zł
JU
Siwy
20 zł
PF
Ollo
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AD
Anna Joanna
50 zł
ML
Monika
40 zł
AR
Ania Różańska
50 zł
KK
Kasia KB
30 zł
JO
Joanna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków