id: t4edm7

Pogorzelców z Łagoszowa Wielkiego

Pogorzelców z Łagoszowa Wielkiego

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
8 310 zł 
z 200 000 zł
4%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności4

 • Chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim darczyńcą. Mam dużą nadzieję że zebrane pieniążki pomogą poszkodowanej rodzinie . Już w najbliższym czasie zakończy się nasza zrzutka i całość przekaże osobiście poszkodowanej rodzinie . Pozdrawiam wszystkich którzy pomogli i wsparli pogorzelców z Łagoszowa Wielkiego Bardzo Ale To Bardzo Dziękuję z uszanowaniem Sławomir.B

  Czytaj więcej
 • A jednak będzie zrzutka dla mieszkańców Łagoszowa Wielkiego, którym w poniedziałek, 17 stycznia, ogień zabrał połowę dachu. Organizatorzy zbiórek wyjaśnili swoje zamiary i uspokoili rodzinę, która obawiała się nieuczciwego podstępu.


  Wyjaśniły się sprawy dotyczące zorganizowania zbiórek pieniędzy na rzecz rodziny z Łagoszowa Wielkiego doświadczonej przez pożar.

  Jeszcze tego samego dnia, czyli 17 stycznia, na portalu zrzutka.pl pojawiły się dwie zbiórki pieniędzy na rzecz rodziny. Nikt nie poinformował o tym zainteresowanych, co bardzo ich zaniepokoiło i dało im podstawy do podejrzeń o oszustwo. Wczoraj opisaliśmy obawy mieszkańców Łagoszowa Wielkiego.

  Na szczęście sytuację z rodziną szybko wyjaśnili organizatorzy obu zbiórek, którzy przyznali, że popełnili błąd i przeprosili ich za to. Jeden z nich, mimo nieprzyjemnego zamieszania, wciąż chce pomóc rodzinie i nie zamierza się wycofać ze zbiórki. Oto wyjaśnienie Sławomira B., organizatora zbiórki, mieszkańca Przemkowa:

  Z dniem wczorajszym (17.01.2022) udostępniłem link do zrzuty.pl dla pogorzelców z Łagoszowa Wielkiego. Zrobiłem tą zrzutkę bez wiedzy poszkodowanej rodziny, pchnięty czystą chęcią pomocy tej poszkodowanej przez pożar domu rodzinie. Przez to zrobiło się duże zamieszanie że ta zrzutka jest oszustwem i zebrane pieniądze mogą nie trafić do poszkodowanej rodziny. Wiec z dniem dzisiejszym (18.01.2022) spotkałem się z poszkodowaną rodziną by porozmawiać oraz powiedzieć że moja pomoc związaną ze zrzutka.pl jest szczera i bezinteresowna.Po miłej i długiej rozmowie, rodzina przychyliła się do mojej prośby i moich chęci pomocy w ich sprawie. Wiec z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dostałem zgodę rodziny na prowadzenie dalszej zrzutki która ma pomóc chociaż troszkę a może i z waszą pomocą darczyńcy dobrego sera z duża pomocą , na powrót do normalnego życia bez trosk braku dachu nad głową. Z góry dziękuję ze swojej strony wszystkim pomagającym. Z czystym sumieniem potwierdzam że https://zrzutka.pl/t4edm7 jest w pełni legalne i uznana przez rodzinę poszkodowanych i samych poszkodowanych. Zapraszam do zrzutki z góry dziękuję

  Do sprawy odniosła się też Edyta Stojke, która obawiała się zbiórek na rzecz ojca i brata:

  Byliśmy po prostu przestraszeni, że bez naszej wiedzy ktoś zbiera od ludzi pieniądze a ostrożności nigdy za wiele. Po rozmowie z Panem Sławomirem sytuacja jest dla nas klarowna i przejrzysta. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i chęć pomocy ludziom wrażliwym na krzywdę ludzką. Za ewentualne wpłaty w imieniu taty, brata i swoim bardzo dziękuję.


  Czytaj więcej
 • Witam wszystkich zainteresowanych chciał bym napisać małe sprostowanie . 

  Z dniem wczorajszym (17.01.2022) udostępniłem link do zrzuty.pl dla pogorzelców z Łagoszowa Wielkiego . Zrobiłem tą zrzutkę bez wiedzy poszkodowanej rodziny , pchnięty czystą chęcią pomocy tej poszkodowanej przez pożar domu rodzinie . 

  Przez to zrobiło się duże zamieszanie że ta zrzutka jest oszustwem i zebrane pieniądze mogą nie trafić do poszkodowanej rodziny. Wiec z dniem dzisiejszym (18.01.2022) spotkałem się z poszkodowaną rodziną by porozmawiać oraz powiedzieć że moja pomoc związaną ze zrzutka.pl jest szczera i bezinteresowna. 

  Po miłej i długiej rozmowie , rodzina przychyliła się do mojej prośby i moich chęci pomocy w ich sprawie . Wiec z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dostałem zgodę rodziny na prowadzenie dalszej zrzutki która ma pomóc chociaż troszkę a może i z waszą pomocą darczyńcy dobrego sera z duża pomocą , na powrót do normalnego życia bez trosk braku dachu nad głową . Z góry dziękuję ze swojej strony wszystkim pomagającym . Z czystym sumieniem potwierdzam że https://zrzutka.pl/t4edm7  jest w pełni legalne i uznana przez rodzinę poszkodowanych i samych poszkodowanych . Zapraszam do zrzutki z góry dziękuję 😊👍😎

  Czytaj więcej
 •  Dach stanął w ogniu – relacjonuje Piotr Woźniakiewicz, oficer prasowy PSP w Polkowicach. W poniedziałkowy poranek (17.01.) – około godz. 6 – w Łagoszowie Wielkim (gm. Radwanice) kilka zastępów strażaków walczyło z pożarem domu w zabudowie bliźniaczej. – Płomienie były bardzo wysokie. Ogień zajął dach po jednej stronie tego budynku – dodaje. Dlatego strażacy robili co w ich mocy, by ogień nie przedostał się na drugą stronę tego budynku. Zagrożenie było spore.


  – Na szczęście mieszkaniec zdołał się w porę ewakuować – opowiada oficer. Straty są duże. Na razie trudno je oszacować. Czekają na wycenę rzeczoznawcy. – Nie udało się uratować dachu, nadpalony został też strop. Ponadto budynek został zalany wodą – wymienia Woźniakiewicz. Oczywiście dom nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Co było przyczyną pożaru? Nie wiadomo. W tej sprawie zostanie powołany biegły ds. pożarnictwa

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

17.01.2022 w godzinach porannych w wyniku pożaru spłonął budynek mieszkalny Państwa Przybysz w miejscowości Łagoszów Wielki gm. Radwanice pow. Polkowicki. Wesprzyjcie z nami choćby drobnym datkiem tę rodzinę żeby pomóc w odbudowie ich domu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

 
Dane ukryte
ukryta
AK
Arek Zielona Góra
600 zł
JG
Jacek Gałek
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PT
Piotr
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Mariusz Golędzinów
600 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PO
Piotr Oława
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Lokalizacja

59-160

Łagoszów Wielki, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

863 599 zrzutek

i zebrali

759 656 091 zł

A ty na co dziś zbierasz?