id: t4tkcs

Gacek bardzo schudł, waży 3,2kg... potrzebuje wsparcia na weterynarza!

Gacek bardzo schudł, waży 3,2kg... potrzebuje wsparcia na weterynarza!

Nasi użytkownicy założyli 1 188 739 zrzutek i zebrali 1 252 066 609 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Gacek i Gizmo zostały wyleczone z Giardii, kontrolne badanie kału wykazało, że kociaki po leczeniu farmakologicznym są już czyste. Gacek czuje się dobrze, oczka są zdrowe. Za pieniądze, które zostały z leczenia zakupiliśmy karmę i żwirek. Dziękujemy za pomoc dla chłopaków!


_______________________________________________________________________________________________


27.07.2022 - Prawie uzbieraliśmy kwotę potrzebną na leczenie, potrzebujemy jeszcze wsparcia na żwirek i karmę dla Gacka i jego braciszka Gizma. Będziemy wdzięczni za każdą darowiznę na ten cel.


Gacek to kocurek, który został porzucony po kilku latach od adopcji. Jego opiekunom zmieniły się plany na życie i dla niego nie było już miejsca. Dla niego i dla drugiego kocurka, jego najlepszego przyjaciela Gizmo. Koty trafiły do domu tymczasowego i tam czekają na wspólny dom stały, bo są ze sobą bardzo zżyte. Gacek ma 7 lat, a Gizmo 9, więc niestety nie jest łatwo znaleźć im dom. To już nie są małe puchate kulki... Niedawno chorował Gizmo, teraz na zdrowiu podupadł Gacek. Koszty diagnostyki i leczenia nas przerastają... Obecnie to prawie 700zł, dlatego powstała ta zbiórka... Liczymy na ludzi o dobrym sercu, którzy zechcą pomóc Gackowi... Poniżej znajdziecie opis całej sytuacji zdrowotnej oraz rachunki z lecznic. Będziemy wdzięczni za każdy grosik dla Gacusia!

m8a37d43e91d844e.jpeg

Gacek zaczął kichać i z tego powodu jego tymczasowa opiekunka umówiła się do osiedlowego gabinetu weterynaryjnego. Ale jak się okazało o wiele większym problemem jest to, że Gacek bardzo schudł (waży 3,2kg) i ma powiększony brzuszek. Został umówiony na USG i na badania krwi. W badaniu krwi wyszedł stan zapalny i weterynarz podejrzewała, że może to dotyczyć trzustki. Na USG wyszło, że ma pogrubioną ścianę jelita. Do domu dostał leki na odrobaczenie oraz pastę wspomagającą trawienie i wchłanianie pokarmu. Na kolejnej wizycie weterynarz zalecił badanie kału oraz podał też leki na katar i zapalenie spojówek, a także na odporność. Kolejnym krokiem było badanie kału pod kątem pasożytów. Kał był czysty. Weterynarz stwierdził problemy z trzustką, ponieważ w badaniu krwi parametry trzustkowe wyszły w górnej granicy, a wygląd kału Gacka również wskazywał na to, że są to problemy z trzustką. Gacek ma przyjmować AmylaDol mini, a za jakiś czas trzeba będzie zrobić badania kontrolne. Wszystko to kosztowało prawie 700zł, za chwilę trzeba będzie zamawiać karmę dla chłopaków i robić kolejne badania... A my nie mamy na to funduszy. Bardzo prosimy o pomoc!


t43de54f54084862.jpeg

j118fef11aa8f5c6.jpeg

v2114fc77f4d7e8b.jpegva72452c66ada341.jpeg

fb6ae80740be45cd.jpeg

q9bcff3bfc7c63d2.jpeg

XDHeqzLcK2pu3asF.png

rtcVv48G1kTFHQz3.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

KM
Krystyna Makarska
20 zł
AM
Anna Maria Janiak
5 zł
RW
Renata Wojciechowska
100 zł
GA
Gacek
ukryta
TW
Teresa Wojciechowska
50 zł
AG
Agnieszka
20 zł
MC
Monika Cz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ZU
Zuza
ukryta
MK
Monika K
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!