id: t5mwvb

Na pomoc prawną oraz podziękowania dla radnego Tomasza Wolana za walkę z korona-absurdami!

Na pomoc prawną oraz podziękowania dla radnego Tomasza Wolana za walkę z korona-absurdami!

Nasi użytkownicy założyli 1 167 483 zrzutki i zebrali 1 215 108 065 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Słynny radny z Nowej Dęby Tomasz Wolan , ojciec trójki dzieci został skazany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu na karę grzywny w kwocie 14 tysięcy złotych! Za co? Otóż w trakcie „plandemi” w jego szkole wystawy dziecięcych obrazków były owijane folią… by chronić dzieci przed wirusem.


Radny nie mogąc unieść tego absurdu napisał na swoim profilu Facebook: „Nauczyciele to oni wychowują kolejne pokolenia. A się okazuje, że ci mgr są największymi debilami, że foliują obrazy”. To właśnie za ten komentarz Tomasz Wolan został prawomocnie skazany przez sąd.


Co ciekawe radny o tym że został skazany dowiedział się z mediów. Nie miał więc szans by złożyć apelację do wyższej instancji, gdyż upłynęły przewidziane prawem terminy. Cóż! Takie właśnie mamy w Polsce prawo i musimy się z tym pogodzić. Wysokość kary budzi u wielu zdziwienie. Nawet za pobicie sądy wymierzają znacznie łagodniejsze kary finansowe, a tutaj wyceniono jeden z dziesiątek komentarzy na Facebooku na tak dużą kwotę...


Czy da się coś jeszcze zrobić? Tym niech zajmują się prawnicy, a my ze swojej strony wesprzyjmy Tomka by na tych prawników było go stać.


Dlatego kierujemy apel do wszystkich „szurów” i „płaskoziemców” by wesprzeć naszego kolegę w potrzebie i podziękować mu za dotychczasową aktywność. Doceńmy zaangażowanie Tomka który w chwili próby nie bał się występować przeciwko pandemicznej tresurze, który brał aktywny udział w protestach, który na sesji rady miejskiej nie bał się głosić prawdy. Postawmy mu wirtualne piwo.. bezalkoholowe oczywiście ;)

-----------


UWAGA !!! WAŻNE! Tomek zapłacił już karę z własnej kieszeni. Zgodnie z prawem NIE MOŻNA zbierać środków na pokrycie grzywny i my NIE ZBIERAMY NA TEN CEL. Środki które my zbieramy zostaną przekazane Tomkowi na pomoc prawną, oraz jako wyraz poparcia i podziękowań dla Tomka za to, że walczył z kowidowymi absurdami. Jeśli uważasz, że Tomek dobrze Cię reprezentował podczas "plandemii" to możesz mu za to podziękować :)


Okładka "Tygodnika Nadwiślańskiego" który jako pierwszy opisał sprawę:

g4f80dabcffa4204.jpeg

Jedna z kopii słynnej sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie. Youtube wielokrotnie usuwał ten film:Kopia w lepszej jakości : https://rumble.com/vlwu5z-bunt-samorzdw.html


Relacja z protestu pod Szpitalem Powiatowym w Nowej Dębie. Sprzeciw wobec obowiązkowym szczepieniom:


Relacja z protestu STOP SEGRACJI SANITARNEJ W RZESZOWIE. Przemówienie Tomasza Wolana w 1 minucie nagrania:
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Foliowe rękawiczki
Ten gadżet musi się znaleźć w domu każdego szanującego się foliarza.
1000 zł
Zakończona
Inne
Namordnik antygrzywienny
Za jedyne 2000 zł możesz wybrać nagrodę, która pomoże Ci zachować wstrzemięźliwość przed nadmiernym korzystaniem z wolności słowa :)
2000 zł
Zakończona
Inne
Foliowe onuce
Zapewnij sobie i swojej rodzinie skuteczną ochronę przeciw śmiertelnym wirusom. Foliowe onuce sprawią w połączeniu z 5 dawką gwarantują poczucie bezpi...
3000 zł
Zakończona
Inne
Folia do owijania obrazków
Rarytas dla prawdziwych foliarzy! Tą folią możesz owinąć nie tylko rysunki swoich dzieci, ale również meble, zeszyty i książki. Folia z autografem rad...
5000 zł
Zakończona

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!