id: t635vc

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix GH5

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix GH5

56 zł 
z 9 600 zł
0%
zakończona 18.09.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Kacper ! Mam 17 lat. Moją wielką pasją jest fotografia i film ! Cały czas chciałbym rozwijać się w tym kierunku, jednakże jedynym mankamentem jest brak odpowiedniego sprzętu do spełniania moich wizji artystycznych. W wolnym czasie staram się dorabiać w pracach sezonowych. Mimo wszystko kwota którą staram się uzbierać jest zbyt duża do osiągnięcia w moim wieku. Odpuszczam sobie wiele rzeczy tj. wyjścia do kina, wyjazdy i inne wydatki. Robię to ze względu na to iż przyświeca mi jeden najważniejszy cel do zrealizowania jakim jest nowy aparat. Do niedawna robiłem zdjęcia (przykłady załączam poniżej) ale niestety mój stary, poczciwy, bo aż 12 letni aparat uległ poważnej awarii ... Byłem bardzo załamany ale po krótkim zastanowieniu wpadłem na świetny pomysł ! Pomyślałem, że może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał okazać wparcie w kierunku moim oraz mojego zainteresowana i dorzuci jakiś grosz do spełnienia mojego marzenia !

Grosz do grosza ...

Liczy się dla mnie każda nawet najmniejsza kwota, którą mnie wspomożecie. Pomyślcie o tym w ten sposób: jeśli 9 600 osób wspomogło by mnie choćby złotówką, osiągnąłbym mój cel w mgnieniu oka! Za każdą wpłatę dziękuję z całego serca !

Dlaczego akurat taki sprzęt? Jest wiele tańszych aparatów.

- Otóż dlatego, że sprzęt ten oferuje niesamowitą jakość, bogatą gamę funkcji oraz odporność na pracę w trudnych warunkach. Co najlepsze aparat można rozbudować w masę akcesoriów, które nadadzą moim projektom profesjonalną jakość. Nie będę się już ograniczał do samej fotografii, będę mógł również nagrywać filmy co wzbogaci moje hobby o 360 stopni a w przyszłości być może stanie się moim zawodem !

Podziel się moim marzeniem z innymi !

Jeśli chciałbyś mi pomóc w osiągnięciu mojego celu opowiedz znajomym o moim marzeniu. Udostępnij tą zrzutkę w internecie, wyślij linka do kogoś kto może być tym zainteresowany.

No dobra koniec już tego gadania. Poniżej jak i obok zamieszczam próbkę moich zdjęć. Miłego oglądania :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 234 zrzutki

i zebrali

808 942 578 zł

A ty na co dziś zbierasz?