id: t64366

Anioły są wśród nas - Album dla szpitali / Anioły są wśród nas (Angels are among us) - Album for hospitals

Anioły są wśród nas - Album dla szpitali / Anioły są wśród nas (Angels are among us) - Album for hospitals

Nasi użytkownicy założyli 1 016 364 zrzutki i zebrali 1 064 670 200 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

A oto mój nowy projekt 🥰

Zapraszam Was kochani do poznania moich wspaniałych bohaterów...

Zespół Downa jeszcze do niedawna był dla mnie czymś nieznanym... a jeżeli jest coś dla nas nieznane to trochę nas przeraża, a trochę ekscytuje.

Nasz miniony rok, a pierwszy mojej córki Wiktorii sprawił, że to przerażenie i ekscytacja przemieniły się w ogromną fascynację 🥰

Chciałabym Wam pokazać to co sama odkryłam... piękno tych osób... narazie w obiektywie, bo to co kryją w sobie jest tajemnicą prawdziwego piękna, którego brakuje już coraz bardziej w dzisiejszym świecie.

W ostatnim czasie poznałam wielu wspaniałych rodziców i ich historie, w których jest wiele łez, bólu, żalu, złości, ale takze radości i miłości 😍

W historiach tych pojawiało się wiele smutnych opinii o braku empatii lekarzy, bezlitosnej wrogości innych ludzi, a także o samym niezrozumieniu rodziców.

Dlatego też przygotowuje ten album... dla lekarzy, aby pomoc im zaprzyjaźnić się choć trochę z ZD, dla ludzi by oswoili się z tym co dla nich obce, ale szczególnie dla rodziców, aby otrzymując ten album zobaczyli, że nie są sami, że nasze dzieci to pewien skarb, który trzeba odkryć 💎

W albumie biorą udział przypadkowe, a może nie przypadkowe (bo nie wierzę w przypadki;) ) rodziny, które swoją historią zgodziły się z nami podzielić.

Album ten będzie wysłany do szpitali w Polsce, gdzie będzie wydawany bezpłatnie lekarzom i rodzicom, którym urodzi się dziecko z Zespolem Downa.

Zapraszam też na naszego fb "Anioły są wśród nas", gdzie można poznać nas bardziej i zapoznać się z naszymi bohaterami.

Proszę o pomoc bo tyle ile uda nam się uzbierać pieniędzy, tyle wydrukujemy albumów. Jeżeli będzie więcej pieniędzy to powstanie drugi tom, a może coś jeszcze... Wszystkie pieniądze będą rozliczane oficjalnie :)

Na chwilę obecną drukarnia z Polski zaproponowała... przy druku 1000 szt - 3600 zł netto plus wysyłka. Do szpitali trafi po 20 szt, czyli przy 1000 szt mamy 50 szpitali, a w Polsce jest ponad 500. Do tego dojdzie koszt rozesłania paczek z albumami. Wszytko zależy od tego ile uzbieramy...

Jeżeli uda się zebrać większą kwotę to powstanie kolejny tom, a w dalekich moich marzeniach pomoc w byciu samodzielnym, czyli np. otworzenia miejsca pracy dla osób z Zespołem Downa.


Ps. Przedłużamy zrzutkę, gdyż chcemy osiągnąć cel i dotrzeć do wszystkich miejsc 😊

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 290

SM
Sławek Michalski
10 zł
GR
Internauta
10 zł
RK
Robert Kwiatkowski
100 zł
BW
Bartek Wiśniewski
20 zł
ER
Ewa
100 zł
MA
Mariola
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Magdalena Kwiatkowska
10 zł
IS
IWONA SEN
15 zł
PP
Paulina Pachana
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków