Twoja siła jest lepsza niż moja ID: t66pgm

Twoja siła jest lepsza niż moja ID: t66pgm

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

76 600 zł z 99 000 zł

77%

76 600 zł

76 600 zł

z 99 000 zł
77%

Aktualności 7

  • I tak oto dotarliśmy do końca niezwykłej przygody w pomocy Julce. Dzięki Waszym Sercom i Dobroci, ma szansę na rehabilitację i powrót do normalnego życia.

    Gorąco dziękuję wszystkim Darczyńcom, osobom które zaangażowały się w udostępnianie zbiórki, zachęcanie innych do pomocy oraz tym, które swój czas i siły poświęcały na pozyskiwanie funduszy. Bez Was i Waszego wsparcia nie spotkała by się z tak fantastycznym odzewem.

    Zakładając zrzutkę nie zdawałem sobie sprawy ze skali pomocy, pierwszy limit zbiórki ustawiony był na 5 tys. zł i wydawał mi się czymś nieosiągalnym. W krótkim czasie okazało się, że tempo wzrasta, wzrasta, a ustawiony przeze mnie drugi próg 10 tys. zł w mgnieniu oka został przekroczony.

    Jesteście cudowni.


    Zrzutka jest opłacona jeszcze na okres dwóch tygodni, w tym czasie nadal możliwe jest wpłacanie pieniędzy oraz jej udostępnianie. Julka ma osobne, własne konto, na które ostatecznie trafi cała zebrana i widoczna tu kwota.


    Dziękuję Wszystkim.

    Paweł


    Czytaj więcej
  • Trudne czasy nie oznaczają, że się poddajemy! TUTAJ czytaj, jak jeszcze możesz pomóc Julce, wolontariusze będą na ulicach, będą niespodzianki!

    Przyjdź, pomóż, pokaż swoją Siłę! Pokażmy NASZĄ Siłę!

    Czytaj więcej
  • Kochani!!! Na prośbę Mamy Julki przekazuję Wam, w imieniu Julki, podziękowania 💐 💝 za każdą oddaną kroplę krwi podczas ostatniej jej zbiórki.

    Krew jest na wagę złota, nie da się jej niczym zastąpić. Teraz, w czasach pandemii, tym bardziej o nią trudniej, stąd wiadomo już, że krwiobus do Mogilna zawita po raz drugi!!!!

    Więcej informacji TUTAJ!

    Ponadto, pamiętajcie ⏰ o Charytatywnym bieg dla Julki już 18 października! 🥇 Tak tak! Śledźcie informacje na bieżąco, gdyż w czasach pandemii COVID-19 każdy plan na przyszłość jest niepewny, jednakże Organizatorzy robią wszystko, aby było bezpiecznie i bajecznie 🥳 🤡 🎉 !

    Więcej informacji TUTAJ!

    Czytaj więcej
  • Udało się! Dzięki Waszej pomocy Krwiobus odjechał zatankowany do pełna!!! 😍🎉🥂💃🤩
    Czytaj Tutaj i Tutaj
    Czytaj więcej
  • 👍 Nie przegapcie 😴 - już w najbliższą sobotę, 3 października, będzie można oddać honorowo krew 🩸 dla Julki! 😍 Cenna jest każda kropla, więc jeśli planujesz w niedzielę się skaleczyć, zmień plany! Oddaj krew w sobotę, a w niedzielę bądź szczęśliwy z myślą, że dałeś komuś życie!

    Więcej informacji TUTAJ!

    Czytaj więcej
  • 👍 Udało się! Macie okazję uczestniczyć w niebywałej imprezie i przekonać się, co potrafią Ekstremalne Baby! Z myślą o Julce zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny los dziecka, którzy chcą się dobrze bawić i którzy chcą się przekonać, że miłość nie kończy się na słowach!

    Oczywiście, impreza będzie zorganizowana z poszanowaniem obowiązujących przepisów z zakresu przeciwdziałania COVID-19! 🎪🥋🥇🍀

    Więcej informacji TUTAJ

    Czytaj więcej
  • 👍 Stowarzyszenie Rozwoju wsi "Promyk Nadziei" w Żabienku otrzymało zgodę z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji w Warszawie na zbiórkę publiczną "Pomagamy pokonać chorobę Julce" co oznacza, że od 1 października na ulicach Mogilna mogą pojawić się wolontariusze z puszkami oraz identyfikatorami 😍

    Więcej informacji TUTAJ

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć,

na chwilę zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie Szczęście. Takie z wielkiej litery, z motylkami w brzuchu, odbierające mowę, gdy na chwilę zatrzymuje się czas, a Ty nie wiesz, co powiedzieć. Przeżywasz chwilę, trwasz w niej, czas zatrzymuje się w miejscu, nie ma problemów, jesteście tylko Ty i Twoje Szczęście.

Wyobraź sobie smutek, trwogę, niepokój. Z tym akurat nie wczuwaj się za bardzo, bo nie w tym rzecz, aby tu płakać i się dołować. Ale wyobraź sobie. Troszkę. Żal, gdy rozlejesz kieliszek wina na dywan, bo i dywanu szkoda, i wina, smutek, gdy czytasz, że zima nadchodzi, strach, że goście wpadną, a Ty masz bałagan w domu.

Strach.

Myślałem dziś nad jego definicją, czym jest, i jaki jest najgorszy.

Najgorszy jest, gdy wyobrazisz sobie swoich Rodziców chorych na nowotwór, gdy będziesz trzymać dłoń Mamy i czuć bezsilność... Najgorszy jest, gdy wyobrazisz sobie swoje dziecko chore na nowotwór, gdy będziesz trzymać Jego dłoń i gdy słowa będą grzęznąć Ci w gardle. Strach o życie bliskich jest tak wszechpotężny, że normalny człowiek zwyczajnie ucieka myślami od tego, odsuwa je od siebie, szczęście jest przecież ważniejsze...

Mogilno.

Wyobraź sobie Mamę, której córka, zamiast iść do szkoły, leży w szpitalu pod aparaturą podtrzymującą życie. Wyobraź sobie dziecko, które nie ma sił, aby przytulić Mamę, Tatę, brata.

Wiesz, czym jest Szczęście? Chwilą, gdy słyszysz od bliskiej osoby: Kocham Cię. Tylko tyle i aż tyle.

Daj proszę nadzieję Julce na powrót do zdrowia, Jej Rodzicom siłę, aby mogli przenosić góry, aby mieli siłę trwać, czekać, aż nowotwór ze złośliwego zmieni się w nicość.

Daj proszę Julce szansę, aby mogła kiedyś urzeczywistnić swe marzenia, aby mogła dokonać rzeczy zwykłych i niezwykłych - wiedzieć, co to motylki w brzuchu, co to pierwsza miłość, pocałunek, poznać to nasze cholerne życie z lepszej strony. Ze strony kogoś, kto ma szansę REALIZOWAĆ marzenia.

Pomóż Proszę.

Zrezygnuj jutro z kawy, paczki ciastek, lodów, każda pomoc jest ważna.

Twoja siła jest lepsza niż moja. Nasza siła.


❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜


Dzięki pomocy 🤝i zaangażowaniu wielu, wielu wspaniałych ludzi, została utworzona i jest perfekcyjnie prowadzona 🎉 na facebooku grupa, w której jest możliwość wystawienia na aukcje wszystkiego, co tylko przyjdzie Wam do głowy, a co może wspomóc jednocześnie Julkę. Zachęcam Was do dołączenia, udostępnienia, na prawdę warto! Każdy z nas może zostać Bohaterem, wystarczy tak niewiele!

Adres grupy: https://www.facebook.com/groups/3314840435291224


❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜


👉👉 Edit: 20.09.2020

😍😲😍

Nie wierzę! Jesteście niesamowici! Serdecznie dziękuję!!! 👍 Dziękuję i podbijam stawkę 🔝, gdyż pomocy nigdy za wiele! Wszystko dla Julii, niech dobro zwycięży!!!! 🎯


👉👉 Edit: 25.09.2020

Rodzice Julki przez swą skromność protestują, ale muszę, MUSZĘ!!! Po raz drugi podbijam stawkę🔝🔝🔝 !!!!!!! Pomoc nie może się skończyć w chwili, gdy się rozkręca, nie może o niej decydować sztucznie narzucona przeze mnie granica dotychczasowej kwoty (za dużo? za mało?).

Nikt z nas nie wie, ile uda się zebrać, pewną jest jedynie data zakończenia zbiórki!

Proszę, pomagajcie, otwórzcie swe serca, Julkę czeka długa rehabilitacja, mnóstwo wyrzeczeń, chemioterapii, więc... do dzieła!!!!


👉👉 Edit: 30.09.2020

Od Mamy 👑 Julki otrzymałem wczorajsze zdjęcie Julki 😍

k90b39b9b4e69fa9.jpegDziewczyna dzielnie się trzyma 👍 i widać, że tęskni chyba za szkołą📚 🤩👩‍🏫 Pewne jest, że ma świetną opiekę i wsparcie, także z naszej strony! 💪

Dziś rozpoczęło się kolejne podawanie chemii 👩‍⚕️💊 w Centrum Zdrowia Dziecka 🏥 w Warszawie, a cały proces leczenia, choć jest niesamowicie trudny i obciążający organizm, daje szanse na powrót Julki do zdrowia! 😍


👉👉 Edit: 01.10.2020

Po raz trzeci podbijam stawkę🔝🔝🔝 😍🙀😲😯😵😲👏

Niech szaleństwo trwa!!!!!! Wierzę w Was Kochani!!!


🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Julka urodziła się w 2012 roku, mieszka blisko Mogilna. Do niedawna była wesoła bardzo pogodną...zawsze otoczona koleżankami, chętna do pomocy ❤️ i kochająca wszystkie zwierzęta zwłaszcza koty. Niestety nagła choroba zmieniła tą rzeczywistość.

Walczy z nowotworem złośliwym Medulloblastoma, niestety choroba się nie poddaje. Ma już za sobą operację usunięcia guza mózgu i potrzebuje pilnie rehabilitacji, gdyż samodzielnie nie chodzi, ma problemy z równowagą i niedowład prawej ręki.

Potrzebna jest pomoc, Julce, Jej Rodzicom. Spontaniczna i prosto od Serca. Twojego Serca.

Daj Julce szansę na lepsze życie, pomóż proszę....


b9003db0dc0a58e3.jpegzdc7b54de3c21c15.jpeg

  • fc75182e514c3872.jpeg


📝 Zebraną kwotę w całości zobowiązuję się przekazać Rodzicom Julki, znam ich osobiście.

Wpłacający795

K
Krzysztof
100 zł
KK
Kamila Kalinowska
15 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
45 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S
Sylwia K.
30 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
PK
Paweł Kufel
50 zł
A
Agnieszka, naszyjnik licytacja
35 zł
T
Tomaszewska Oliwia
20 zł
M
Marcin Sośnicki
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze32

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 389 zrzutek

i zebrali

331 113 237 zł


A ty na co dziś zbierasz?