id: t6deuj

Podaruj normalne życie Oskarkowi

Podaruj normalne życie Oskarkowi

Nasi użytkownicy założyli 1 177 752 zrzutki i zebrali 1 230 580 475 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Witajcie,

  Po raz drugi piszę do Was wiadomość, ponieważ pierwszy raz skasowała się przez przypadek ????

  Na wstępie bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty, udostępnienia i każdą pomoc. To niesamowite, że udało się uzbierać taką kwotę ❤️???? dzięki Wam możemy szukać najlepszych specjalistów nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jesteście najwspanialszą ARMIĄ OSKARKA jaką mogliśmy sobie wymarzyć ❤️????

  Chcemy Wam przekazać nowiny.

  Oskarek jest już po echu serca. Niestety ubytek międzyprzedsiąkowy ASD jest nadl i jest jakby powiększony. Wiemy jednak że taki ubytek potrafi się zarosnąć, czasami trzeba trochę dłużej poczekać bo nawet do 3 roku życia. Tego się trzymamy.

  Udało nam się zapisać na konsultację nóżki i 26.06 jedziemy do Wiednia do dr Radlera. Trzymajcie kciuki żeby paszport doszedł na czas ????

  Niestety ropień na brzuchu odnowił się i znowu musimy z tym walczyć. Na szczęście nie wygląda jakby go to bolało.

  Oskarek chodzi na rehabilitację narazie 3 razy w tygodniu i dzięki temu zrobił duże postępy. Najpierw zaczął trzymać główkę a od tygodnia sam przewraca się z pleców na brzuszek. Robi to mimo braku mięśni brzucha ( ma ogromną przepuklinę, mięśnie nie są połączone, narządy są przykryte jedynie skórą) i w szynie na nóżkach. Jest naprawdę bardzo dzielny.

  Czekamy jeszcze na wizytę do neurologa i do naczyniowca żeby ocenił naczyniaka, którego ma na ramieniu i przez którego nie był zaszczepiony na BCG (gruźlicę).

  W planach mamy jeszcze rozpoczęcie terapii krzyżowo-czaszkowej żeby trochę Oskarka wyciszyć, bo jest odrobinę nerwowy. Ale nie ma co się dziwić, jego doświadczenia nie należą do przyjemnych.

  Chcemy również skonsultować brzuszek i jesteśmy w trakcie poszukiwań specjalistów w tej dziedzinie.

  W dalszym ciągu prosimy wszystkich o wsparcie i modlitwę za nas, żebyśmy mieli siłę to wszystko pokonać.

  h1ba0c5d6f49f06d.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szansa na normalne życie dla Oskarka. Z Waszą pomocą będzie nam łatwiej.


Nasz synek urodził się 30 grudnia 2019 roku w ICZMP w Łodzi. Dostał 7/7/8 pkt w skali Apgar. Spędził 3 miesiące w Klinice Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych gdzie lekarze ratowali jego życie. 

Już w 13 tygodniu ciąży dowiedzieliśmy sie, że Oskar ma poważną wadę wrodzoną t.j. masywne omphalocele. Nie dawano nam dużych szans. Z czasem okazało się, że ma również ubytki w sercu VSD oraz ASD. Wada wrodzona stopy i naczyniak na ramieniu potwierdziły się dopiero po porodzie. 

Oskar ma już za sobą 3 poważne operacje, kilka zabiegów, podcięcie ścięgna Achillesa i 9 tygodni gipsu na nodze a to jeszcze nie koniec. Mimo tego, co już przeszedł jest bardzo radosnym chłopcem i dzielnie walczy. Czeka go jeszcze kilka operacji, zabiegów i rehabilitacja. Wszystko to jest bardzo kosztowne. Jednak my się nie poddajemy i zrobimy wszystko by miał szansę na normalne życie.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków na dalsze leczenie i konsultacje u specjalistów.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1193

preloader

Komentarze 62

 
2500 znaków