id: t6fw8v

Wyposażenie OSP STAROŚCICE

Wyposażenie OSP STAROŚCICE

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 994 zrzutki i zebrali 1 160 661 650 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie! Jesteśmy stale rozwijającą się jednostką OSP w Starościcach. Jest to mała miejscowość położona w gminie Milejów. 

Sprowadza nas tutaj jeden cel, mianowicie zebranie pieniążków na nowy sprzęt ratowniczy taki jak : hydronetki nie zbędne w dobie dzisiejszej suszy i ostatnich ciężkich akcji. Pożar Lasu był naszym ostatnim wyzwaniem, było ciężko ale wraz z innymi jednostkami daliśmy radę, sprzęt w postaci tlumnic czy hydronetek jest niezbędny w takich aukcjach, ponieważ nie ma możliwości rozwinięcia dużej ilości linii gaśniczych czy też podjechać na wystarczającą odległość by swobodnie podać wode, chcielibyśmy zakupić też inne drobiazgi które ułatwią nam "pracę " np latarki, czy radia. Aby nieść pomoc innym przede wszystkim strażak musi zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, dlatego także chcemy kupić maseczki, czy środki do dezynfekcji... 

Pamiętajcie że każdy strażak biorący udział w jakiejkolwiek akcji ratowniczej czy gaśniczej bądź ratowniczo - gaśniczej naraża swoje życie aby uratować czyjeś, dlatego wesprzyjcie nas proszę choćby symboliczną złotówką która będzie na pewno dobrze zainwestowana w potrzebny sprzęt. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę.


Z wyrazami szacunku


Druhowie OSP Starościce

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KD
Kacper Dorożuk
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!