id: t6jxg9

Podaruj dzieciom radość - dmuchaniec dla Happy Busa

Podaruj dzieciom radość - dmuchaniec dla Happy Busa

Nasi użytkownicy założyli 1 166 782 zrzutki i zebrali 1 213 635 038 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przyjaciele! Od 13 lat docieramy do dzieci z małych miejscowości z darmową rozrywką - wielu z was dobrze zna nasze autobusy, klocki, zabawy, dmuchańce…i właśnie o tych ostatnich chcemy z wami porozmawiać. 

 

Niektóre z naszych zjeżdżalni czy zamków są z nami niemal od samego początku. Chociaż bardzo o nie dbamy, nie wiemy, jak długo jeszcze z nami zostaną. Musimy brać pod uwagę, że z bólem serca, ale będziemy musieli z którymś z nich się rozstać w niedalekiej przyszłości. 

 

Dobrze wiemy, że możliwość nieograniczonego czasowo “powariowania” na dmuchańcu jest dla wielu dzieci atrakcją nie do przecenienia! W końcu wiadomo, ile taka przyjemność, choćby 3-minutowa, może kosztować na komercyjnych zjeżdżalniach. Nie każdy może sobie na to pozwolić. A nawet Ci, co mogą, w małych miejscowościach ekstremalnie rzadko mają taką możliwość. 

 

Dlatego prosimy was o pomoc - zbierzmy razem środki na nową zjeżdżalnię! Obiecujemy, że jeśli się uda, jeszcze w tym roku dzieci będą mogły na niej szaleć do woli na naszych przystankach ❤️ 


Happy Bus to wakacyjny projekt Fundacji Happy Kids, wywołujący dziecięce uśmiechy od 13 lat. Od 2010 roku przyświeca nam niezmiennie prosty pomysł: jedziemy tam, gdzie nie ma za dużo rozrywek dla dzieci i zapewniamy bezpłatną zabawę w danej miejscowości przez 2-3 dni. 


Czym jest Happy Bus? Fizycznie to przerobiony na plac zabaw autobus. A właściwie autobusy, bo dziś Fundacja ma już ich kilka. Zamiast siedzeń i kasowników, basen z kolorowymi piłeczkami czy zjeżdżalnia. Na dzieciaki, prócz mobilnych figlorajów na każdym przystanku czekają dmuchańce, mega klocki, zawody sportowe, kolorowe warkoczyki, tatuaże wodne i brokatowe, malowanie twarzy, tworzenie bransoletek czy pomponów, gry i animacje. Wszystko to, co kochają dzieciaki. 


W tym roku hasłem Happy Busa jest "Wszędzie dobrze, ale RAZEM najlepiej", bo wiemy jak ważny w codziennym zabieganiu jest czas spędzony wspólnie. Dlatego szczególne miejsce na przystankach zajmą atrakcje nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin, jak na przykład rodzinna joga. Warsztaty, gry i animacje poprowadzi specjalnie przygotowany zespół wolontariuszy nie tylko z Polski, ale i zza granicy. 


Do tej pory Happy Bus odwiedził ponad 200 miejscowości, wywołując radość u ponad 100 tys. dzieci. W tym roku w Polskę ruszą aż cztery trasy Happy Busa. Organizatorzy szacują, że w tym roku w projekcie udział weźmie około 30 tys. dzieci.  

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
AD
Adrian
10 zł
AI
Arek
25 zł
AC
Nastia
20 zł
ED
Ewelina
5 zł
AS
Ola
100 zł
IB
Irmina
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!