id: t6jxg9

Podaruj dzieciom radość - dmuchaniec dla Happy Busa

Podaruj dzieciom radość - dmuchaniec dla Happy Busa

Nasi użytkownicy założyli 1 014 043 zrzutki i zebrali 1 060 193 566 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przyjaciele! Od 13 lat docieramy do dzieci z małych miejscowości z darmową rozrywką - wielu z was dobrze zna nasze autobusy, klocki, zabawy, dmuchańce…i właśnie o tych ostatnich chcemy z wami porozmawiać. 

 

Niektóre z naszych zjeżdżalni czy zamków są z nami niemal od samego początku. Chociaż bardzo o nie dbamy, nie wiemy, jak długo jeszcze z nami zostaną. Musimy brać pod uwagę, że z bólem serca, ale będziemy musieli z którymś z nich się rozstać w niedalekiej przyszłości. 

 

Dobrze wiemy, że możliwość nieograniczonego czasowo “powariowania” na dmuchańcu jest dla wielu dzieci atrakcją nie do przecenienia! W końcu wiadomo, ile taka przyjemność, choćby 3-minutowa, może kosztować na komercyjnych zjeżdżalniach. Nie każdy może sobie na to pozwolić. A nawet Ci, co mogą, w małych miejscowościach ekstremalnie rzadko mają taką możliwość. 

 

Dlatego prosimy was o pomoc - zbierzmy razem środki na nową zjeżdżalnię! Obiecujemy, że jeśli się uda, jeszcze w tym roku dzieci będą mogły na niej szaleć do woli na naszych przystankach ❤️ 


Happy Bus to wakacyjny projekt Fundacji Happy Kids, wywołujący dziecięce uśmiechy od 13 lat. Od 2010 roku przyświeca nam niezmiennie prosty pomysł: jedziemy tam, gdzie nie ma za dużo rozrywek dla dzieci i zapewniamy bezpłatną zabawę w danej miejscowości przez 2-3 dni. 


Czym jest Happy Bus? Fizycznie to przerobiony na plac zabaw autobus. A właściwie autobusy, bo dziś Fundacja ma już ich kilka. Zamiast siedzeń i kasowników, basen z kolorowymi piłeczkami czy zjeżdżalnia. Na dzieciaki, prócz mobilnych figlorajów na każdym przystanku czekają dmuchańce, mega klocki, zawody sportowe, kolorowe warkoczyki, tatuaże wodne i brokatowe, malowanie twarzy, tworzenie bransoletek czy pomponów, gry i animacje. Wszystko to, co kochają dzieciaki. 


W tym roku hasłem Happy Busa jest "Wszędzie dobrze, ale RAZEM najlepiej", bo wiemy jak ważny w codziennym zabieganiu jest czas spędzony wspólnie. Dlatego szczególne miejsce na przystankach zajmą atrakcje nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin, jak na przykład rodzinna joga. Warsztaty, gry i animacje poprowadzi specjalnie przygotowany zespół wolontariuszy nie tylko z Polski, ale i zza granicy. 


Do tej pory Happy Bus odwiedził ponad 200 miejscowości, wywołując radość u ponad 100 tys. dzieci. W tym roku w Polskę ruszą aż cztery trasy Happy Busa. Organizatorzy szacują, że w tym roku w projekcie udział weźmie około 30 tys. dzieci.  

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
AD
Adrian
10 zł
AI
Arek
25 zł
AC
Nastia
20 zł
ED
Ewelina
5 zł
AS
Ola
100 zł
IB
Irmina
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!