id: t6runj

Pomoc dla 4 osobowej rodziny w odbudowie domku po pożarze

Pomoc dla 4 osobowej rodziny w odbudowie domku po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 068 352 zrzutki i zebrali 1 165 341 331 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Pożar zniszczył część domku. Domek zbudowano dużym nakładem sił i środków młodych ludzi. W domku od 7 miesięcy mieszkała czteroosobowa rodzina Jan i Magdalena oraz ich 2 letni syn Lech oraz 7 miesięczny Iwo. Rodzina oczekuje wkrótce na narodzenie trzeciego dziecka.

W sobotę 21 marca 2020 roku był mroźny, późny wieczór po godzinie 22.00 cała rodzina już spała w pewnej chwili Magda na szczęście się przebudziła i zobaczyła za oknem sypialni płomienie. Magda szybko obudziła Jasia i nie patrząc na nic okrywając się jedynie kocami wybiegli z śpiącymi dziećmi przed dom. Powiadomiona przez nich straż pożarna przyjechała bardzo szybko i tylko dzięki szybkości i sprawności działania w całości drewniany domek nie spłonął doszczętnie. Szczególnie podziękować należą się pniewskim strażakom, którzy na miejscu byli pierwsi i to oni ugasili pożar.

Wszystko wskazuje na to że pożar powstał od przewodu kominowego. W wyniku pożaru zniszczona została elewacja z ociepleniem ściany szczytowej domku, wszystkie okna zamontowane na uszkodzonej ścianie. Niestety uszkodzony został również dach budynku, którego w części będzie trzeba rozebrać i odbudować.

Budynek z uwagi na zaciągnięte na jego budowę kredytami był ubezpieczony, ale kiedy ubezpieczyciel zlikwiduje szkodę i w jakim zakresie pokryje szkody tego nie wiadomo, nie pomaga obecna sytuacja epidemiczna.

W tej chwili najważniejsze jest zdobycie środków na rozpoczęcie odbudowy budynku, by rodzina mogła do niego wrócić jeszcze przed narodzeniem kolejnego jej członka.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 116

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków