id: t6zp6e

Zrzutka dla MCTeamu Sucha Beskidzka

Zrzutka dla MCTeamu Sucha Beskidzka

60 zł z 1 200 zł
5%
zakończona 01.07.2021r
2 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym! Pieniądze zgodnie z opisem przeznaczyliśmy na rozwój naszej grupy i tworzenie następnych projektów.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć wszystkim! Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy interesują się mechatroniką, informatyką i chemią. Nie dawno stworzyliśmy składającą się z kilkudziesięciu osób nieformalną grupę, której celem jest umożliwienie większej ilości osób pracy przy projektach z zakresu elektroniki, mechatroniki itd. Cała inicjatywa polega na tym, że chcemy by, w wielu szkołach, zostały otwarte kółka zainteresowań mechatroniką bądź elektroniką, które w odróżnieniu od zwykłych zajęć dodatkowych będą działać pod wspólnym logo i nazwą. Pozwoli to zbudować dużą społeczność ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach. Poszczególne kółka z różnych szkół działałyby jak jeden organizm i mogłyby się wymieniać pomysłami na projekty do zrealizowania, częściami, schematami itd. Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć wiele różnych projektów elektronicznych takich jak np. drony czy specjalistyczne roboty, dzięki którym uczniowie z różnych szkół w tym podstawowych będą mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań i praktycznej ich realizacji. Dzięki takiej wspólnej pracy mogą powstać również innowacyjne projekty, które przysłużą się społeczeństwu lub będą mogły zostać opatentowane. Dodatkowo pneumatyka, hydraulika i elektronika to dziedziny bardzo drogie i nie każdy może sobie pozwolić na realizowanie projektu we własnym zakresie, dlatego też jesteśmy otwarci na nowe propozycje projektów do zrealizowania, tak by każdy mógł zrealizować swoje cele. Do tej pory jedynym źródłem pieniędzy na realizacje projektów i promowanie się była, comiesięczna i nieobowiązkowa, zrzutka członków po 5 zł co zdecydowanie nie wystarcza, aby móc rozrosnąć się na inne szkoły i realizować ciekawe i bardziej zaawansowane projekty. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć lub spróbować otworzyć w swoim mieście kółko pod naszą nazwą!


Pieniądze ze zrzutki chcemy głównie przeznaczyć na kontynuowanie prac nad projektami, które obecnie tworzymy w Suchej Beskidzkiej oraz na zakup części i narzędzi do nowych. Resztę środków, które zostaną, przeznaczymy na reklamowanie się i promowanie całej inicjatywy.


Obecnie kończymy pracę nad balonem stratosferycznym do badania atmosfery i to jest w chwili obecnej nasz główny projekt do zrealizowania.


Inna grupa naszych członków ciężko też pracuje nad budową w pełni funkcjonalnego, miniaturowego reaktora fuzyjnego.


Relacje z postępów z pracy nad obecnymi projektami zamierzamy za niedługo publikować na naszym Facebooku, Instagramie i na naszej stronie internetowej.


Facebook: https://www.facebook.com/MCTeam-278839116386371


Strona www: http://mcteam.j.pl/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2

 
Dane ukryte
10 zł
D
Daniel
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Wpis na listę wspierających

Wpiszemy Cię na listę osób, które nas wsparły na naszej stronie internetowej oraz fanpage na facebooku!

rozwiń
Wpłać 25 zł i więcej
Przypinka z logo organizacji

Przypinka z logiem naszej grupy. Dostępna jest tylko dla osób, które nas wsparły lub są członkami naszej grupy.

rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

742 439 zrzutek

i zebrali

526 862 057 zł

A ty na co dziś zbierasz?