id: t747ve

Na leczenie i terapie w ośrodku (Gedeon)

Na leczenie i terapie w ośrodku (Gedeon)

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
21 283 zł
z 28 000
76%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 621 zrzutek i zebrali 1 103 302 327 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, jestem Adaś i od 11 roku życia zmagam się z zaburzeniami odżywiania, uzależnieniem od samookaleczenia oraz problemami depresyjnymi. Choroby odebrały mi właściwie całe dzieciństwo, a teraz odbierają mi lata nastoletnie.

W wakacje 2022 kończę 15 lat, a za mną już 9 pobytów w różnych szpitalach psychiatrycznych (które niestety nie zdołały mi pomóc a wręcz przysporzyły pare dodatkowych problemów) ponad trzy lata codziennej nierównej walki ze swoimi demonami oraz kilka prób samobójczych.


Mimo tego że wielokrotnie trafiałem na nieodpowiednie placówki w przeszłości, niegdyś natknąłem się również na Gedeon, w którym już raz spędziłem kilka tygodni. Wspominam to miejsce bardzo dobrze i wierzę iż pobyt tam aktualnie byłby w stanie mnie uratować. Chciałbym więc bardzo tam wrócić, niestety sytuacja finansowa mojej rodziny nie pozwala na to, podczas gdy ja potrzebuję całodobowej opieki i terapii w jak najszybszym czasie. Niedawno wyszedłem ze szpitala psychiatrycznego i bardzo nie chcę być zmuszony do powrotu tam. Wierzę że wreszcie znajdę na tyle sił by o siebie zawalczyć, a Gedeon mi w tym pomoże. Ciężko mi prosić o pomoc w taki sposób, miałem spore wątpliwości czy powinienem zakładać tą zbiórkę, ale moi bliscy (oraz pani lekarz) którzy również nie chcą mnie stracić uznali że jest to dobry pomysł.


Chciałbym przypomnieć sobie jak smakuje życie bez ciągłego bólu i strachu przed jutrem. Będę wdzięczny każdej osobie która wpłaci chociaż złotówke by mnie wesprzeć!


----------------------------------------------❗EDIT (13.06.2022)❗


Dzięki waszej pomocy od prawie miesiąca jestem w Gedeonie a kolejny turnus (cztery tygodnie) mam już zapewniony! To jednak jeszcze nie koniec mojej drogi, a właściwie dopiero jej początek. Po wyjściu będę musiał przejść na catering który również jest dość kosztowny oraz opłacać regularne wizyty u różnych specjalistów, dlatego zachęcam was do dalszego wpłacania i dziękuję całym serduszkiem za to co zrobiliście dla mnie do tej pory. Nie wiem czy jest coś co mogę zrobić w życiu żeby się odwdzięczyć za to jak wiele dobro mnie spotkało. Kocham was, przyjaciele.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 213

 
Dane ukryte
ukryta
JA
Janusz
100 zł
IC
Władysław J.
100 zł
IC
Wanda D.
100 zł
IC
Iwona Chmiel
100 zł
NS
Norbert Suros
50 zł
BH
Batman. Hugin FLR KM
50 zł
TH
Tomasz Homa
1 000 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PP
Patrycja
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków