id: t747ve

Na leczenie i terapie w ośrodku (Gedeon)

Na leczenie i terapie w ośrodku (Gedeon)

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
21 178 zł 
z 28 000 zł
75%
13 dni do końca
211 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam, jestem Adaś i od 11 roku życia zmagam się z zaburzeniami odżywiania, uzależnieniem od samookaleczenia oraz problemami depresyjnymi. Choroby odebrały mi właściwie całe dzieciństwo, a teraz odbierają mi lata nastoletnie.

W wakacje 2022 kończę 15 lat, a za mną już 9 pobytów w różnych szpitalach psychiatrycznych (które niestety nie zdołały mi pomóc a wręcz przysporzyły pare dodatkowych problemów) ponad trzy lata codziennej nierównej walki ze swoimi demonami oraz kilka prób samobójczych.


Mimo tego że wielokrotnie trafiałem na nieodpowiednie placówki w przeszłości, niegdyś natknąłem się również na Gedeon, w którym już raz spędziłem kilka tygodni. Wspominam to miejsce bardzo dobrze i wierzę iż pobyt tam aktualnie byłby w stanie mnie uratować. Chciałbym więc bardzo tam wrócić, niestety sytuacja finansowa mojej rodziny nie pozwala na to, podczas gdy ja potrzebuję całodobowej opieki i terapii w jak najszybszym czasie. Niedawno wyszedłem ze szpitala psychiatrycznego i bardzo nie chcę być zmuszony do powrotu tam. Wierzę że wreszcie znajdę na tyle sił by o siebie zawalczyć, a Gedeon mi w tym pomoże. Ciężko mi prosić o pomoc w taki sposób, miałem spore wątpliwości czy powinienem zakładać tą zbiórkę, ale moi bliscy (oraz pani lekarz) którzy również nie chcą mnie stracić uznali że jest to dobry pomysł.


Chciałbym przypomnieć sobie jak smakuje życie bez ciągłego bólu i strachu przed jutrem. Będę wdzięczny każdej osobie która wpłaci chociaż złotówke by mnie wesprzeć!


----------------------------------------------❗EDIT (13.06.2022)❗


Dzięki waszej pomocy od prawie miesiąca jestem w Gedeonie a kolejny turnus (cztery tygodnie) mam już zapewniony! To jednak jeszcze nie koniec mojej drogi, a właściwie dopiero jej początek. Po wyjściu będę musiał przejść na catering który również jest dość kosztowny oraz opłacać regularne wizyty u różnych specjalistów, dlatego zachęcam was do dalszego wpłacania i dziękuję całym serduszkiem za to co zrobiliście dla mnie do tej pory. Nie wiem czy jest coś co mogę zrobić w życiu żeby się odwdzięczyć za to jak wiele dobro mnie spotkało. Kocham was, przyjaciele.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 211

IC
Władysław J.
100 zł
IC
Wanda D.
100 zł
IC
Iwona Chmiel
100 zł
NS
Norbert Suros
50 zł
BH
Batman. Hugin FLR KM
50 zł
TH
Tomasz Homa
1 000 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PP
Patrycja
50 zł
MW
Maria Wilczek
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 838 zrzutek

i zebrali

758 680 818 zł

A ty na co dziś zbierasz?