id: t796tj

Nowy start dla Dominiki i jej synka

Nowy start dla Dominiki i jej synka

8 076 zł 
z 50 000 zł
16%
19 godzin do końca
130 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Czy ktoś z Was był kiedyś w takiej sytuacji, że budząc się co rano czuł totalną rozpacz i bezradność? W sytuacji kiedy nie widać światełka w tunelu? W sytuacji kiedy jedyną i najważniejszą motywacją do życia jest dwoje maleńkich, ufnych oczu patrzących na Ciebie z miłością? W takiej sytuacji znalazła się Dominika, mama rocznego Karolka, która sama go wychowuje.

Ze względu na to, że Karolek jest chorowity Dominika ma problem z utrzymaniem stałej pracy. Sama też boryka się z przepukliną kręgosłupa, astmą i guzem w głowie. Ze względu na brak pieniędzy i opieki nad synkiem nie jest w stanie dokończyć diagnostyki, więc nie wiadomo czym jest ten guz, nie stać też jej na kupowanie niezbędnych dla niej lekarstw dla astmatyków. Dominika musiała zrezygnować z wynajmowanego mieszkania, ale udało jej się otrzymać mieszkanie socjalne. Niestety, jak widać na zdjęciach mieszkanie jest w kompletnej ruinie i nie nadaje się do zamieszkania.


Jeśli nie jest Wam obojętny los cudownej mamy i jej przekochanego Maluszka, jeśli tak jak my chcecie sprawić, aby Dominika i jej synek już wkrótce mogli spokojnie wieczorem zasypiać w swoim ciepłym i przytulnym mieszkanku, jeśli tak po ludzku chcielibyście wlać w serce Dominiki nadzieję i szczęście dołączcie do nas i dorzućcie swoją cegiełkę. Pamiętajcie, że każda złotówka to jak cegiełka w wielkim murze- ma tak samo ważne znaczenie ❤️Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 130

 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
330 zł
SD
Slawek D
200 zł
MK
Mirek K
200 zł
KM
Krzysztof Makowski
200 zł
MM
Magda M
200 zł
MD
magdalenkafitmom
200 zł
AD
Anna Dziwiec
200 zł
MZ
Miłosz Zofia
200 zł
MG
Marta Gąsior
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

772 517 zrzutek

i zebrali

571 525 070 zł

A ty na co dziś zbierasz?