id: t7frwe

Kalendarz ze zwierzętami wałbrzyskiego Schroniska

Kalendarz ze zwierzętami wałbrzyskiego Schroniska

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
7 750 zł 
z 12 160
63%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 937 880 zrzutek i zebrali 929 740 748 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już jest!!! Wyczekane kalendarze już gotowe. I Ty możesz go mieć! Od dzisiaj każda chętna osoba może stać się właścicielem kalendarza Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2021 rok!!! W tym roku kalendarz jest w jednej, wspólnej wersji, w której prezentujemy nasze wybrane psiaki i kociaki, czekające na adopcję. Serdecznie zachęcamy, aby nabyć kalendarz – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu. 

Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 40,00 zł), podając swoje dane (imię i nazwisko) oraz liczbę kalendarzy, za którą dokonywana jest wpłata. Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem! Na pierwszych 40 kupujących czekają niespodzianki – własnoręcznie wykonane breloczki do kluczy, o kształcie psów i kotów.

Pamiętaj, że wybierając wpłatę natychmiastową, zaksięguje się ona praktycznie od razu na naszym koncie. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, zaksięguje się on po kilku dniach.
Chcesz wpłacić darowiznę na schronisko? Proszę, posłuż się specjalnie do tego założoną zrzutką (https://zrzutka.pl/dwgb53).

Wydawanie zakupionych kalendarzy rozpoczniemy od 12 października 2020 r. Będzie można je odebrać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez nasz FB. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail [email protected] danych do wysyłki kalendarza.

Dobro wraca, a pomaganie jest takie proste!
Dziękujemy!
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 122

MM
Marek Majorek
600 zł
AN
Aleksandra Nachmann
240 zł
AA
Adrianna Allen 7 kalendarzy
210 zł
Magdalena Śmiałek
ES
Ewelina Szatkowska
200 zł
MB
Marzena Bawer
200 zł
KO
Kamila Okonowska
130 zł
 
Dane ukryte
120 zł
MO
Mirosław O
100 zł
AD
Anna D. za dwa kalendarze
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków