id: t7frwe

Kalendarz ze zwierzętami wałbrzyskiego Schroniska

Kalendarz ze zwierzętami wałbrzyskiego Schroniska

Nasi użytkownicy założyli 1 167 250 zrzutek i zebrali 1 214 568 661 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już jest!!! Wyczekane kalendarze już gotowe. I Ty możesz go mieć! Od dzisiaj każda chętna osoba może stać się właścicielem kalendarza Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2021 rok!!! W tym roku kalendarz jest w jednej, wspólnej wersji, w której prezentujemy nasze wybrane psiaki i kociaki, czekające na adopcję. Serdecznie zachęcamy, aby nabyć kalendarz – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu. 

Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 40,00 zł), podając swoje dane (imię i nazwisko) oraz liczbę kalendarzy, za którą dokonywana jest wpłata. Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem! Na pierwszych 40 kupujących czekają niespodzianki – własnoręcznie wykonane breloczki do kluczy, o kształcie psów i kotów.

Pamiętaj, że wybierając wpłatę natychmiastową, zaksięguje się ona praktycznie od razu na naszym koncie. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, zaksięguje się on po kilku dniach.
Chcesz wpłacić darowiznę na schronisko? Proszę, posłuż się specjalnie do tego założoną zrzutką (https://zrzutka.pl/dwgb53).

Wydawanie zakupionych kalendarzy rozpoczniemy od 12 października 2020 r. Będzie można je odebrać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez nasz FB. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail [email protected] danych do wysyłki kalendarza.

Dobro wraca, a pomaganie jest takie proste!
Dziękujemy!
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 122

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków