id: t7h4uz

Na odpchlenie wolno żyjących kotów!

Na odpchlenie wolno żyjących kotów!

260 zł 
z 400
65%
zakończona 19.06.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wiecie jak to jest się zajmować kotami wolno żyjącymi ?

Zaczyna się od jednego, może dwóch... Potem przychodzą kolejne, coraz bardziej potrzebujące. Te, co były do tej pory wracają chore, zapchlone, skrzywdzone przez człowieka. I tak z jednego kota robi się 10.

Trzeba codziennie przyjść na działki, nakarmić, sprawdzić, czy z nimi wszystko w porządku. Trzeba wykastrować, gdy pojawi się jakiś nowy, wyleczyć, gdy chory. Niezależnie, czy deszcz, czy śnieg. Trzeba przyjść codziennie.


Takie życie karmiciela, który nawet nie wiedział, w co się pakuje.

p4447e7432f1c2f7.jpeg

Ale pomóc trzeba, bo te koty same sobie nie poradzą.


Pojawiły się kleszcze i pchły. Trzeba zabezpieczyć je przed tymi pasożytami, by choć trochę ich życie było normalne. Ale jak to zrobić, gdy tych kotów jest ponad 10. Ani prywatnej osoby, ani schroniska nie stać, by zakupić środki na pchły i kleszcze dla kotów wolno żyjących. Część kotów jest bardzo dzika, więc trzeba będzie podać im tabletki, które tanie nie są. Dlatego w imieniu karmicieli z Oświęcimia z całego serca proszę o pomoc w zakupie środków na pchły i kleszcze.


Te koty nie mają nic. Nie mają domów, nie mają swojego człowieka. Mają jedynie ludzi, którzy poświęcili całe swoje życie bym im pomóc na tyle, na ile są w stanie, ratując im jednocześnie życie. Wszystkie te koty mają jakieś imiona. Wiedzą, że na działce zawsze znajdą coś do jedzenia i schronienie. Tak niewiele trzeba, by im pomóc. Nawet 2 zł to ogromna pomoc. Jeśli 10 osób wpłaci tyle, to mamy już jedną tabletkę... To znaczy, że jeden kot przez kilka tygodni będzie mógł żyć bez pasożytów.Z góry z całego serca dziękuje! Marzy mi się, by wszystkie te koty otrzymały pomoc.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

894 648 zrzutek

i zebrali

839 068 094 zł

A ty na co dziś zbierasz?