id: t8nyvs

Straciłem sprzęt, zapracuję na nowy. Z Waszą pomocą.

Straciłem sprzęt, zapracuję na nowy. Z Waszą pomocą.

4 000 zł
z 17 000
23%
zakończona
05.07.2017r
31
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 914 zrzutek i zebrali 1 059 979 511 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Bardzo dziękuję za udział w tej zrzutce wszystkim, którzy wykorzystali tę okazję aby mi pomóc, skorzystać z moich usług lub wesprzeć mnie w inny sposób. Nie przypuszczałem, że aż tyle osób może lubić mnie, cenić moją pracę albo darzyć mnie sympatią. Nie mam poczucia, że sobie na to zasłużyłem, ale skoro niektórzy twierdzą, że tak, nie będę się spierał : ) Kończę zrzutkę przedwcześnie, bo rozwiązałem już na różne sposoby moje podstawowe problemy sprzętowe. Wy byliście tutaj wielkim wsparciem. Mogę ze spokojem swoim i swoich klientów pracować dalej. Zaciągnięte tutaj zobowiązania, tak jak obiecywałem, spłacę swoją pracą. Jakkolwiek banalnie to zabrzmi to także dzięki Wam mam zdecydowanie więcej motywacji aby robić, to co robię i robić to lepiej niż dotychczas : ) DZIĘKUJĘ : )
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wskutek mojej nieuwagi i czyjejś nieuczciwości straciłem 80% mojego sprzętu foto, czyli niezbędne mi do pracy cztery najlepsze moje obiektywy. Straciłem je w trakcie trwania sezonu (zajmuję się m.in. fotografią ślubną) i muszę kupić ponownie porównywalny jakościowo sprzęt. Problem w tym, że sprzętu potrzebuję jak najszybciej. Na razie jestem zmuszony go pożyczać lub wypożyczać. Aby odtworzyć swój zestaw obiektywów potrzebuję około 17 000 zł. Chcę uczciwie zapracować na te pieniądze. Mam zamiar przy pomocy tej zrzutki zwiększyć sprzedaż swoich usług, ale z niecoodroczonym terminem realizacji. Fotografowałem dla wielu ludzi i dla wielu firm… i większość z nich była zadowolona z moich usług. Coś tam potrafię i od lat staram się być uczciwym i realistycznie oceniającym swoje możliwości fotografem. Na swoich warsztatach pomogłem też kilku osobom znaleźć nieco łatwiejszą drogę do fotografowania. Prowadzę legalną firmę, płacę podatki, ZUS itd. Gdyby zatem ktoś z Was pragnął pomóc mi uratować moją firemkę przed padnięciem na twarz, zapraszam do zakupu moich usług i proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na realizację zakupów. Postaram się wszystkie zlecenia zrealizować do końca roku. Wystawiam faktury VAT, dotrzymuję terminów a o moim podejściu do pracy świadczy m.in. ponad 100 opinii moich klientów na Facebooku: https://web.facebook.com/pg/fotopestka/reviews/ Może dla kogoś z Was już pracowałem i myśleliście o tym, żeby ponownie skorzystać z moich usług albo dobrze wspominacie jakość ich wykonania. Może ktoś z Was chciałby zrobić prezent z moich zdjęć komuś bliskiemu. Może ktoś potrzebuje pomocy w nauce fotografii. Może po prostu chcecie mieć przyzwoite zdjęcia, tylko brakowało Wam podjęcia decyzji a teraz zdecydujecie się chętniej…

 Osoby dokonujące wpłat proszę o pozostawienie danych umożliwiających wywiązanie się z moich zobowiązań wobec nich. Zapraszam. Próbkę moich umiejętności znajdziecie m.in. tutaj: https://www.instagram.com/fotopestka/ Fotka wykorzystana na górze: Paulina Pietraszkiewicz.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Pięć dwuosobowych voucherów na warsztaty w Pracowni Piernikowej w Świeradowie Zdroju.
50 zł

Kupione 3 z 5

Zakończona
Inne
Album GLINIADA z moimi fotografiami dokumentującymi najwspanialszy event jaki istniał w Bolesławcu. (Doręczenie książek do końca września 2017 roku)
60 zł

Kupione 9 z 50

Zakończona
Inne
Udział w Warsztatch fotograficznych  w Bolesławcu - pietnastogodzinny kurs pozwalający uniknąć wielu mielizn przy wchodzeniu w świat fotografii (kursy...
300 zł
Zakończona
Inne
Dowolna sesja indywidualna (sesje po wcześniejszym uzgodnieniu terminu - powiat bolesławiecki i ościenne bez kosztów dodatkowych)
400 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Inne
Sesja rodzinna (sesje po wcześniejszym uzgodnieniu terminu - powiat bolesławiecki i ościenne bez kosztów dodatkowych)
500 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Inne
Dokumentacja uroczystości chrzcin (powiat bolesławiecki i ościenne bez kosztów dodatkowych)
600 zł
Zakończona

Wpłaty 31

 
Dane ukryte
750 zł
EL
Eryk Lewandowski
500 zł
JH
500 zł
DS
Dominik Szpilewski
400 zł
IK
ilona kata
200 zł
AR
Anna Rościszewska
200 zł
BR
Bruner
154 zł
MM
Maciek Małkowski
150 zł
SW
Szymon Wasylów
100 zł
JS
Justyna Serafińska - Gruman
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków