Akcja 4KAMIL ID: t8w54d

Akcja 4KAMIL ID: t8w54d

2 605 zł z 5 000 zł

52%

2 605 zł

2 605 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

08.11.2019r

22

22

wspierających
52%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

To czwarta akcja grupy www.saabowapomoc.pl na rzecz Kamila, chłopaka z Gdyni zmagającego się dziecięcym porażeniem mózgowym.

Kamil.

Mówi, że gdyby nie choroba, byłby już pilotem Airbusa A320, a po trójmiejskiej obwodnicy śmigałby którymś ze SAABów. Wierzę mu. :)

W czym mu pomagamy?

Kamil potrzebuje środków na remont pokoju w internacie, w którym mieszka od września, w związku z przejściem do nowej szkoły. Rodziców Kamila nie stać w tej chwili na taki remont, bo innych potrzeb jest mnóstwo.

MAma i Kamil.

Słowa czasem są zbędne.

Od mamy Kamila:

Jestem mamą niepełnosprawnego syna Kamila, który od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Kamil jest pogodnym i ciekawym świata nastolatkiem. Bardzo lubi przebywać w towarzystwie, nie tylko nastolatków;-). Od tego roku szkolnego zaczął naukę w szkole z internatem, co daje mu możliwość nieustannego kontaktu z kolegami i koleżankami. To dla niego zupełnie nowa rzeczywistość.

Szkoła do której uczęszcza składa się z kilku gmachów. W jednym z nich znajduje się internat. Pokoje są częściowo wyremontowane przez rodziców dzieci tam przebywających w ciągu tygodnia. Pokój do którego trafił Kamil jest jednym z tych, który wymaga remontu. Jest duży, ale jego stan pozostawia wiele do życzenia. Powiedzieć "surowy", to jak nic nie powiedzieć. Stary obdrapany parkiet z ruchomymi klepkami, popękane ściany, z których odpryskuje stara żółta farba, szpary w starych drewnianych oknach...

Chciałabym stworzyć synowi pokój bezpieczny, ciepły i przytulny, ale potrzeba na to pieniędzy. Znaleźliśmy już osoby, które podejmą się wyremontowania, jeśli zgromadzimy materiały i niezbędny elementy wyposażenia. I dziękuję im za to!

Dlatego chciałabym prosić Was o wsparcie finansowe, ponieważ sami z mężem, choć bardzo się staramy, nie jesteśmy w stanie uzbierać tyle pieniędzy, a wiem, że dzięki Waszej pomocy wszystko jest możliwe.

Bardzo proszę o wsparcie i z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, Justyna.

JAK POMÓĆ?

Wpłać, ile jesteś w stanie. Każda złotówka, każde 100 zł to namacalna i wielka pomoc. Gest dobra, który kiedyś do Ciebie powróci.

Zobaczysz!

UDOSTĘPNIJ!

Udostępnij tę zbiórkę, gdzie możesz. Wyślij do znajomych, napisz kilka ciepłych słów od siebie, zaproś do wspólnego pomagania.

Razem, możemy zrobić wszystko.

Autor zrzutki: Adrian KlawikowskiDobrze wiedzieć, komu przekazujesz pieniądze.

Jestem nauczycielem z Sierakowic (woj.pomorskie). Prywatnie posiadaczem SAABa i pasjonatem tej marki, muzykiem, lotnikiem wirtualnym, konstruktorem symulatorów i, wg. mojej córki, robię najlepszą pomidorową na świecie.

100% zebranych środków trafi do Kamila. Ręczę nazwiskiem.

Facebook

E-mail

Wpłacający22

 
Adrian Klawikowski
1 000 zł
KD
Krzysztof Deptuła
200 zł
BL
Bartosz Listkowski
120 zł
S
S.B
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Ł
Łukasz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 928 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?