id: t925j6

Radio i Studio Muzyczne Zamek Nadaje

Radio i Studio Muzyczne Zamek Nadaje

9 881 zł 
z 40 000
24%
zakończona 19.01.2022r
98 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pół roku pracy i zaangażowania wielu osób oraz Wasze nieustające wsparcie przyniosło niesamowite efekty – Radio i Studio Muzyczne Zamek Nadaje ogłasza gotowość do startu! Pełni entuzjazmu ruszamy w twórczą podróż, bogatsi o wspaniałe osoby, które zaangażowały się w naszą inicjatywę oraz profesjonalnie przygotowane miejsca pracy twórczej.


Zapraszamy Was na pierwsze spotkanie w naszej nowej przestrzeni, Inaugurację Radia i Studia Muzycznego Zamek Nadaje – wydarzenie będzie transmitowane online na stronach https://www.facebook.com/zameknadaje, https://www.youtube.com/c/ZamekNadaje – 04.12, start godz. 20:00.


Aby utrzymać i rozwijać naszą inicjatywę potrzebujemy finansowego wsparcia. Przed nami jeszcze spore inwestycje w sprzęt techniczny, który umożliwi nam profesjonalną realizację ramówki radiowej oraz projektów i wydarzeń artystycznych w Studiu Muzycznym. Dodatkowo utrzymanie zamkowych pomieszczeń to spore koszty stałe, chociażby energii elektrycznej, którą ogrzewamy zamkowe przestrzenie.


Dlatego zwracamy się do Was o wsparcie – razem z wami możemy urzeczywistniać ideę niezależnego, artystycznego i społeczno-kulturowego nadawania, możemy tworzyć coś wyjątkowego!


Poniżej prezentujemy filmy Zamek Nadaje info, w których pokazujemy postępy prac w czasie ostatniego półrocza.

Więcej info o naszych działaniach na stronie zameknadaje.pl oraz radio.zameknadaje.pl
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 98

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 648 zrzutek

i zebrali

839 072 555 zł

A ty na co dziś zbierasz?