id: t9dfu4

Biało Zielony Mikołaj 2023 - XV edycja!

Biało Zielony Mikołaj 2023 - XV edycja!

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 690 841 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć Wam! Z tej strony Fanatycy Chełmianki i Biało-Zielony Mikołaj!


Już piętnasty raz organizujemy mikołajkową akcje charytatywną, w ramach której wspieramy potrzebujących z naszego regionu.


O akcji

Akcja Biało-Zielony Mikołaj, rozpoczęta przez naszych starszych kolegów po szalu w pierwszych latach swojej działalności opierała się głównie na odwiedzinach dzieciaków ze słodyczami i skrzynką owoców. Z czasem akcja zaczęła nabierać coraz większego rozmachu i każdy z dzieciaków zaczął dostawać swoją własną paczkę oraz upominek klubowy. Kilka lat później postanowiliśmy wyjść ze zbiórką poza nasze kibicowskie kręgi i zaczęliśmy zbierać środki w chełmskich szkołach, rozdając przy okazji każdej wpłaty naklejkę - Biało-Zielone serce. To pozwoliło nam na zakup pierwszych sprzętów ważnych z perspektywy funkcjonowania Domu Małego Dziecka oraz Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodziny. Kolejny przełom to 2020 rok i okres pandemii i lockdownów, który zmusił nas do przeniesienia naszej zbiórki w znacznej części do sieci, a to wówczas.. przyniosło kolejny wzrost ofiarowanej nam przez Państwa pomocy. Ostatnie dwa lata to prawdziwy przełom w naszej działalności, dzięki wszystkim Wam możemy w ogromnym stopniu wspomóc ogromną ilość osób.


W ostatnim roku wspieraliśmy:

Chełmskie Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie,

Dom Małego Dziecka w Chełmie,

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku,

Stowarzyszenie 25+,

Świetlicę środowiskową,

Ośrodek Mieszkania Wieloprofilowe Chronione,

Kilkadziesiąt osób starszych z naszego regionu, którzym przekazaliśmy paczki z jedzeniem bezpośrednio przed Bożym Narodzeniem.


Co w tym roku?

W tym roku chcielibyśmy wspomóc wszystkie osoby, którym pomogliśmy rok temu oraz.. pewnej rodzinie w tragicznej sytuacji, którą opiszemy szczegółowo w poście na Facebooku. W ramach tegorocznej akcji planujemy również organizację turnieju piłkarskiego i zbieranie pieniędzy przy okazji różnych wydarzeń (o których informować będziemy na facebooku). Już teraz zaprosić Was możemy także na konferencję pt. "Wspólne Przestrzenie to Nasze Marzenie" z multimedialnym udziałem Pani Anny Dymnej oraz spektaklem, w którym wystąpią uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku, który co roku wspieramy. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 16:00 w Chełmskim Domu Kultury - szczegóły dotyczące wydarzenia przekażemy za pośrednictwem FB - Fanatycy Chełmianki.


Czego potrzebujemy w tym roku?

WSZYSTKIEGO. Od środków finansowych, przez słodycze, jedzenie po ubrania.


Pamiętajcie! To Wy przyczyniacie się do poprawy życia ponad dwustu osób z naszego regionu. To Wy, drodzy darczyńcy jesteście dla każdego z obdarowanych Biało-Zielonym Mikołajem! 2023 - Lecimy z tym!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 180

WB
Wojciech Bornus
150 zł
XX
333
50 zł
MK
Marta Kobos
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PC
20 zł
MD
Mańka Dyrka
100 zł
 
Dane ukryte
30 zł
RZ
Ryjek z rodzinką
250 zł
BK
Boxer Kebab
50 zł
ML
Monika Lepionko
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!